Detale architektoniczne dwg

W naszej firmie działa zespół uzdolnionych grafików, którzy przygotowali detale architektoniczne dwg, a dokładniej rzecz ujmując modele i trójwymiarowe wzory naszych komponentów. Dzięki nim możesz znacznie podnieść walory wizualne i estetyczne Twoich projektów. Chętnie podejmiemy z Tobą współpracę, by wspólnymi siłami promować nasze firmy i rozwijać ich potencjał. Komponenty Decorbook to produkty najwyższej klasy, cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem i popularnością wśród fanów sztukaterii i estetycznego wykańczania wnętrz oraz elewacji. Dlatego też jesteśmy pewni, że dzięki nawiązaniu nowych kooperacji i wspólnemu promowaniu naszych firm możemy rozwinąć skrzydła jeszcze bardziej. Odezwij się do nas i rozpocznij nowy rozdział w historii Twojej firmy! Liczymy na kontakt ze strony specjalistów w dziedzinie architektury i projektowania wnętrz. Przekonaj się, że nasze detale architektoniczne dwg i wzory trójwymiarowe przydadzą Ci się w Twojej pracy i podniosą Twoje osiągi poprzez większe zainteresowanie klientów.

DETALE ARCHITEKTONICZNE DWG - Detale projektowe dla architektów dwg

Detale projektowe dla architektów dwg

Jesteś architektem lub projektantem wnętrz? Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę! Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę współpracy. Naszym partnerom proponujemy pliki trójwymiarowe naszych produktów oraz detale projektowe dla architektów dwg. Po ich otrzymaniu będziesz mógł je umieścić w swoich projektach lub wizualizacjach. Jeśli więc jesteś w trakcie tworzenia nowego zlecenia dla Twojego klienta, zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu.

Kim jesteśmy? Decorbook jako producent sztukaterii działa na rynku od kilkunastu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie produkcji i dystrybucji komponentów sztukateryjnych. Zajmujemy się zarówno sztukaterią wewnętrzną, jak i zewnętrzną - elewacyjną. Przeprowadziliśmy tysiące udanych transakcji z klientami ze wszystkich zakątków Polski oraz różnych części Europy. Były to zarówno osoby prywatne, jak i duże firmy. Śmiało więc możemy stwierdzić, że jesteśmy liderem na rodzimym rynku sztukaterii. Posiadamy wiele autorskich wzorów sztukaterii, możemy udostępnić Ci również detale architektoniczne dwg. Wyróżnia nas to na tle konkurencji. 

Zależy nam na rozwoju oraz pozyskiwaniu nowych partnerów, dlatego jesteśmy otwarci na współpracę i wychodzimy naprzeciw nowym wyzwaniom. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci niezwykle atrakcyjne warunki współpracy. Zadzwoń pod numer 608 921 068 lub napisz do nas maila na adres: biuro@decorsystem.pl

Współpraca handlowa

Zespół Decorbook jest również otwarty na współpracę z właścicielami sklepów i hurtowni, biurami projektowymi, firmami budowlanymi oraz firmami z branży okiennej. Przygotowaliśmy atrakcyjne warunki współpracy dla podmiotów, które zdecydują się na bycie naszym dystrybutorem. Nie wymagamy tworzenia stanów magazynowych czy zatowarowania! Jako nasz partner handlowy nie musisz się przejmować logistyką lub magazynowaniem, ponieważ posiadamy możliwość błyskawicznej wysyłki większości naszych towarów.

Udzielimy Ci technicznego i marketingowego wsparcia i przekażemy Ci materiały wspomagające sprzedaż - katalogi, filmy, foldery czy zestawy ekspozycyjne.

Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 608 921 068. Możesz również do nas napisać maila na adres: biuro@decorsystem.pl

Zapraszamy do współpracy! Przed jej rozpoczęciem zadzwoń lub napisz do nas na wskazany adres mailowy i prześlij nam kopie dokumentów firmowych. 

  • Informacja o terminie realizacji standardowych zamówień umieszczona jest przy produktach.
  • Realizację specjalnych zamówień uzgadniamy indywidualnie.
  • Termin płatności wynosi siedem dni po realizacji pierwszych trzech zleceń zapłaconych w całości.
  • Ceny uiszczone w cenniku to wartości brutto, zawierające VAT 23 procent.
  • Decorbook zapewnia bezpłatne pakiety próbek dla swoich partnerów.