Listwy przypodłogowe białe cena

Drewniane elementy podłogi, takie jak panele czy parkiet, powinny być estetycznie wykończone, idealnie nadają się do tego listwy przypodłogowe białe. Listwy przypodłogowe białe cena - białe listwy przypodłogowe plastikoweTego typu wykończenie znakomicie sprawdzi się również w przypadku wykładzin, płytek ceramicznych i dywanów. Listwy podłogowe pełnią zasadniczo dwie role: praktyczną i estetyczną, każdy ich rodzają można kupić u nas w sklepie w atrakcyjnej cenie. W kwestii estetyki, jak już wspomnieliśmy, stanowią eleganckie wykończenie podłogi, a przy okazji zakrywają szczeliny dylatacyjne. Jeśli ich rodzaj i kolor współgra z innymi elementami stolarki (np. z okiennymi framugami czy drzwiami), to wnętrze nabiera bardzo gustownego wyglądu. Jeśli chodzi o walory praktyczne listew przypodłogowych, to przede wszystkim chronią one miejsce styku ściany i podłoża, zasłaniają rowki dylatacyjne i zabezpieczają przed odkładaniem się kurzu i innych zanieczyszczeń. Mogą pełnić również istotną funkcję w ukrywaniu i maskowaniu kabli od sprzętu RTV czy AGD. Często właściciele domów i mieszkań zmuszeni są używać przedłużaczy, a kable ciągną się po całej długości pomieszczenia. Wygląda to bardzo niekorzystnie, a umiejętne przykrycie kabli listwami w prosty i elegancki sposób rozwiązuję ten problem.

Listwy przypodłogowe białe plastikowe cena

Ciekawą alternatywą dla często wybieranych przez Polaków listw z PCV są listwy przypodłogowe białe plastikowe. Produkty tego typu charakteryzują się dużą wytrzymałością, odpornością na działanie wody, prostotą w montażu oraz atrakcyjną ceną. Zwłaszcza ta ostatnia zaleta jest bardzo istotna, ponieważ wielu klientów wzbrania się przed zakupem listw z obawy przed koniecznością zatrudniania fachowca od wykończenia wnętrz. To, jak wiadomo, pociąga za sobą znaczne koszty i często wymaga zwalniania się z pracy, by dopasować się czasowo do wizyty specjalisty. Nowoczesne listwy przypodłogowe z plastiku bardzo łatwo aplikuje się na ściany i z pomocą instrukcji powinien poradzić sobie z tym zadaniem każdy domownik. Plastikowe listwy przypodłogowe umieszcza się na specjalnych szynach/klamrach, które do ściany można umocować na cztery sposoby - kołkami, spinaczami, na klej lub dwustronną taśmą.  Dzięki temu nie tylko montaż, ale również ewentualny demontaż nie stanowi większego trudu i odbywa się w kilka chwil.

Białe listwy przypodłogowe aranżacja wnętrz

Białe listwy przypodłogowe oferują nabywcy możliwość przemalowywania komponentu na dowolny kolor w dowolnym czasie oraz aranżację wnętrz w dowolnmym stylu.  Wystarczą do tego zwykłe farby do malowania wnętrz, niezawierające w swoim składzie rozpuszczalników. Dzięki temu łatwo dostosować je do kolorystyki i stylu panującego w danym mieszkaniu lub domu. Technologia wykonania zapewnia doskonałe krycie produktu. Białe listwy przypodłogowe i aranżacja wnętrz idą więc w parze, wbrew obawom wielu klientów. Weźmy dla przykładu jeden z maili, który otrzymaliśmy na naszą skrzynkę pocztową kilka lat temu. Jedna z pań zapytała nas: "Czy białe listwy podłogowe i ciemne drzwi będą się dobrze komponować?". Nasza odpowiedź była prosta: oczywiście, że tak, ale warto najpierw listwy przemalować na ciemniejszy kolor. Klientka zamówiła produkt, zastosowała się do naszych uwag i po dwóch tygodniach zadowolona przesłała zdjęcia przedstawiające efekt końcowy.

Jakie listwy do paneli podłogowych cena i wymiary?

Jakie listwy do paneli podłogowych będą najodpowiedniejszym rozwiązaniem? Wspomnieliśmy już o białych profilach wykonanych z plastiku, ale obecny rynek oferuje o wiele więcej możliwości w różnych wymiarach i w atrakcyjnej cenie. Spotykane są na przykład przypodłogówki wykonane z takich materiałów, jak MDF, poliuretan czy aluminium. Wbrew fałszywej opinii, nie produkuje się natomiast profili ze styroduru. Niezależnie od użytego materiału, listwy wykończeniowe do paneli podłogowych powinny być dobrze zlicowane ze ścianą, jak również dobrze dopasowane do podłogi. Odpowiednie wykonanie wszystkich prac zapewni piękne wykończenie w domu i duże walory estetyczne.

Białe listwy podłogowe można również pozostawić w pierwotnej kolorystyce. Szczególnie polecamy to rozwiązanie w przypadku wnętrz wypełnionych jasnymi barwami. Białe przypodłogówki świetnie komponują się z podłogami różnego typu - z paneli drewnopodobnych, posadzkami drewnianymi czy nawet płytkami. Wszystko dzięki niezaprzeczalnej uniwersalności białych listw.

Czarne listwy przypodłogowe mat

Całkowitym, kolorystycznym przeciwieństwem białych listw przypodłogowych są czarne listwy przypodłogowe matczarne listwy przypodłogowe mat - Listwy do paneli podłogowych Co prawda tego typu profile produkuje się rzadko, ale wystarczy użycie czarnej farby do wnętrz, by listwy skutecznie przemalować i dostosować wizualnie do lokali, w których przeważają ciemne kolory. Szczególnie atrakcyjnie i efektownie będą wyglądać pomalowane na czarno szerokie listwy podłogowe.