Listwy wykończeniowe

Listwy wykończeniowe białe stanowią niezwykle eleganckie uzupełnienie podłogi, ale również innych elementów spotykanych w domu, posiadając przy tym cały szereg wartościowych funkcji dla domu. Biały to uniwersalny kolor, który prezentuje się dobrze w każdym wnętrzu i pomieszczeniu. Łatwo go dopasować zarówno do lokali utrzymanych w tradycyjnym stylu, jak i tych bardziej nowoczesnych. W dodatku oferowane przez nas produkty stwarzają możliwość przemalowania na dowolny kolor. Jeśli więc kolor bazowy nie pasuje do wnętrza lub po prostu nam się znudzi, nie ma problemu z kolorystycznymi modyfikacjami i dopasowaniem listw na nowo. Inną zaletą produktów z tej grupy jest prostota montażu, gdzie z reguły do aplikacji wystarcza jedynie klej montażowy do sztukaterii, dostępny w naszym sklepie w kilku dedykowanych odmianach.

Białe listwy wykończeniowe to gwarancja wprowadzenia do domu świetnego stylu. Komponenty te są już niemal standardem w wyposażeniu świeżo wykończonych wnętrz ze względu na ich szykowny wygląd, ale również dużą funkcjonalność, którą omówimy poniżej. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szereg różnorodnych produktów od wielu renomowanych producentów.

Listwy wykończeniowe podłogowe

Na listwy wykończeniowe podłogowe składają się komponenty wykonane z różnych tworzyw. Stwarzamy więc klientom możliwość wybrania produktu optymalnego dla danego wnętrza. Sprzedajemy między innymi listwy wykończeniowe drewniane białe, listwy wykończeniowe białe MDF, listwy poliuretanowe, listwy wykonane z PCV czy listwy ze stali nierdzewnej. Produkty tego typu chronią ściany przed uszkodzeniami. Szczególnie w miejscach najbardziej na to podatnych, a więc w korytarzach, przedpokojach czy pomieszczeniach użyteczności publicznej. Inna ważna funkcja to maskowanie tak zwanych szczelin dylatacyjnych, drobnych przestrzeni między podłogą a ścianą. Dzięki wykończeniowym listwom podłogowym w szczelinach nie zbiera się brud, a przy sprzątaniu czy myciu podłogi nie musimy się martwić o uszkodzenie czy zamoczenie ściany. Listwa stanowi bowiem skuteczną barierę. W końcu profile przypodłogowe służyć mogą do ukrycia mało estetycznych kabli od sprzętu RTV i AGD.

Listwy wykończeniowe do łazienki

Listwy wykończeniowe do łazienki muszą posiadać pewne właściwości, dzięki którym nie ulegną uszkodzeniu pod wpływem działania wody i wilgoci. W takim celu do pomieszczeń typu łazienka, toaleta czy kuchnia używa się listw wykonanych z poliuretanu. Właściwości tego produktu powodują, że jest on wysoce odporny na ciecze, wilgoć, pleśń, bakterie, wirusy czy grzyby. Idealnie nadaje się on więc do eksploatacji we wspomnianych pomieszczeniach. W dodatku tworzywo to charakteryzuje się również odpornością na uszkodzenia zewnętrzne i nie posiada w sobie szkodliwych substancji. Są to więc komponenty bezpieczne dla Ciebie, Twoich bliskich i Twojego otoczenia.

Listwy wykończeniowe do okien

Listwy wykończeniowe do okien to kolejna grupa produktów, dostępnych w naszym sklepie. Jest to bardzo gustowny i estetyczny sposób na powiększenie i udekorowanie ramy okiennej pieczołowicie wykończoną sztukaterią. Listwy wokółokienne produkowane są z niezwykle wytrzymałego styropianu EPS 200, pokrytego specjalną powłoką masy sztukatorskiej z dodatkiem kruszywa kwarcowego. Zapewnia to maksymalną wytrzymałość produktu i wieloletnią eksploatację bez potrzeby cyklicznej konserwacji. W skrócie, decydując się na zakup listw wykończeniowych do okien, klient przeprowadza inwestycję na bardzo długi czas. W praktyce jest to więc oszczędność czasu i pieniędzy oraz zapewnienie sobie komfortu życia w ładnym otoczeniu.

Listwy wykończeniowe do boazerii

Sklep Decorbook.pl w swoich magazynach posiada również listwy wykończeniowe do boazerii. Świetnie przełamują one strukturę ściany, oddzielają boazerię od pomalowanej części powierzchni, jak również chronią podłoże przed potencjalnymi uszkodzeniami. Świetnie sprawdzą się przede wszystkim w budynkach użyteczności publicznej, na przykład w urzędach, bankach czy przychodniach. Jednak wielu klientów decyduje się również na ich montaż w domach i mieszkaniach, bo oprócz funkcjonalności prezentują świetną estetykę.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w naszym sklepie. W ofercie Decorbook znajdują się komponenty najwyższej jakości od sprawdzonych producentów, działających na rynku sztukaterii od wielu lat. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Można się z nami skontaktować na kilka sposobów. Na przykład telefonicznie, poprzez maila czy specjalny formularz.