Listwa przejściowa dylatacyjna T13514

Producent: Nowart
Czas dostawy: Dostępny
12,25  brutto/mb
Cena 2.7 mb: 33,08 
Wybierz Kolor:
Ilość:
mb
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary Listwy Progowej
Wysokość 0,87cm
Szerokość 1,4cm
Długość (+/- 1%): [cm] 270 cm

Listwa przejściowa dylatacyjna T13514 jest elementem wykończenia wnętrz, służącym do maskowania przerwy dylatacyjnej powstałej przy łączeniu różnego typu podłóg. Idealnie nadaje się do zakrycia niewielkich przerw, ponieważ posiada szerokość tylko 14 mm. Kompaktowe wymiary listwy powodują, że zgrabnie wkomponujemy ją w każdą przestrzeń, nie tracąc walorów estetycznych pomieszczenia.

Dzięki zastosowaniu przestrzeni dylatacyjnej ochronimy miejsca styku podłóg przed negatywnym działaniem stale pracującej konstrukcji budynku i związanymi z tym naprężęniami, które mogą doprowadzić do minimalnego przesunięcia, np. paneli lub podłogi z desek i odkształceń napierających na siebie elementów. Przerwa dylatacyjna często nieestetycznie się prezentuje, dlatego zastosowanie aluminiowej listwy jest optymalnym rozwiązaniem o walorach praktycznych i wizualnych. Indywidualny charakter elementu możemy nadać poprzez wybór jednego z kilku dostępnych kolorów.

Listwa podłogowa jest wykonana z trwałego aluminium anodowanego o większej twardości i odporności na korozję. Zastosowanie tego materiału gwarantuje długoletnią żywotność i bezproblemowość produktu w codziennym użytkowaniu pomieszczenia. Montaż listwy dylatacyjnej odbywa się przykładowo na kleju, po uprzednim docięciu elementu za pomocą np. piły ręcznej.

Główne zastosowanie aluminiowej listwy dylatacyjnej T13514:

  • maskowanie miejsc styku podłóg drewnianych i wykonanych z płytek,
  • eleganckie wykończenie przestrzeni podłogowej.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię