Mardom Decor

Mardom Decor sklep listew od producent sztukaterii działający na rodzimym rynku od ponad 10 lat.Mardom Decor sztukateria - Mardom Decor listwy przypodłogowe Firma nieustannie udoskonala swoje projekty, dostosowując je do zmiennych wymagań klientów. Jak tłumaczą założyciele, powstanie MardomDecor wynikało z fascynacji niekończącymi się możliwościami aranżowania wnętrz, jakie umożliwiło zastosowanie sztukaterii. Firma ta produkuje sztukaterię różnego typu i w różnym stylu – od minimalistycznych projektów, poprzez nowoczesne aspekty, a na tradycyjnych zdobieniach i ornamentach kończąc. Zespół Mardomu tworzą specjaliści związani z dziedziną architektury wnętrz, jak również pracownicy produkcji i działu sprzedaży. Grupie przyświeca cel w postaci stworzenia najlepszej oferty sztukateryjnej na rynku europejskim.

Mardom Decor listwy przypodłogowe

Mardom Decor produkuje listwy przypodłogowe różnego rodzaju, ale też na przykład rozety, kolumny, pilastry, narożniki czy obramowania. Jeśli chodzi o listwy, w Mardom Decor katalog znajdziemy listwy podłogowe, listwy sufitowe, listwy oświetleniowe, listwy ścienne oraz listwy karniszowe. Te wszystkie produkty cieszą się od dłuższego czasu rosnącym zainteresowaniem naszych rodaków.

Komponenty wyprodukowane przez firmę są nagradzane na różnych imprezach branżowych. Dla przykładu, listwa przypodłogowa MardomDecor PURE w 2017 roku roku otrzymała wyróżnienie w plebiscycie festiwalu Łódź Design.

Sztukateria Mardom Decor

Sztukateria Mardom Decor to produkty z najwyższej półki. Firma stosuje przy produkcji wysokogatunkowe materiały i wykorzystuje zaawansowane rozwiązania technologiczne. Przy tym dba o środowisko naturalne i dostosowuje wszelkie procesy produkcyjne do wymogów jego ochrony. Przejawia się to między innymi poprzez redukcję ilości odpadów i ograniczenie ilości zużytej wody oraz energii. Cały proces produkcji sztukaterii Mardom Decor odbywa się w Polsce, dzięki czemu firma ma nad nim pełną kontrolę. To pozwala utrzymać najwyższe standardy i normy jakości. Dużą wagę przykłada się również do procedur bezpieczeństwa pracy poprzez stosowanie nowoczesnych urządzeń i materiałów.

Jeśli jesteś zainteresowany produktami od MardomDecor, odwiedź nasz sklep. Znajduje się w nim wiele produktów, które z pewnością zainteresują Cię w kontekście pięknego wykończenia wnętrza. Mnogość modeli i wzorów gwarantuje znalezienie produktu idealnie zgodnego z wystrojem Twojego wnętrza i Twoim zmysłem estetycznym.