Listwy wykończeniowe do drzwi wewnętrznych

Listwy wykończeniowe do drzwi wewnętrznych to bardzo ciekawy  Listwy wykończeniowe do drzwi wewnętrznych cenaelement wystroju wnętrz. Produkt ten stanowi eleganckie wykończenie pomieszczenia i znacznie odmienia charakter całej przestrzeni w domu lub mieszkaniu. Oczywiście świetnie nadaje się też do lokali usługowych czy miejsc użyteczności publicznej.

Efektowne obudowanie ramy drzwiowej znacznie poprawia wygląd całego wnętrza i wprowadza do niego wytworny klimat. Dlatego coraz więcej naszych klientów chętnie sięga po listwy do futryny drzwi. Oryginalnie wytworzone w barwie białej, zapewniają ekstrawagancką aranżację. Szczególnie, gdy zestawimy je z listwami przypodłogowymi.

Listwy wykończeniowe do drzwi wewnętrznych cena

Listwy wykończeniowe do drzwi wewnętrznych cena - dostępne w naszym sklepie profile przydrzwiowe kupić można już od 15 złotych i 17 groszy za metr bieżący. Jak na produkt, który służy swojemu nabywcy przez długie lata, nie są to zbytnio wygórowane ceny. Należy też zaznaczyć, że komponenty te są bardzo wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia zewnętrzne lub mikrourazy. Dobrze radzą też sobie w warunkach wilgoci i są odporne na działanie wody, grzybów czy pleśni.

Listwy maskujące do drzwi wewnętrznych montaż

Listwy maskujące do drzwi wewnętrznych cechuje prosty i mało kłopotliwy montaż. By umieścić je na ramie, wystarczy użyć kleju do sztukaterii. Pod każdą stroną produktu znajduje się sekcja "produkty powiązane", gdzie znajdziecie Państwo odnośnik do konkretnego spoiwa. Jest tam też w propozycjach podana listwa przypodłogowa, którą możecie Państwo połączyć z listwami do wykończenia drzwi. 

Kleje sztukateryjne cechują się dużą wytrzymałością oraz nienagannym łączeniem. Produkowane są przez firmy wytwarzające również między innymi listwy, dlatego to w stu procentach dopasowane i dedykowane produkty.

Listwy wykończeniowe do drzwi przesuwnych

Dostępne u nas listwy wykończeniowe niestety nie nadają się do drzwi przesuwnych i dedykowane są tradycyjnym drzwiom zamykanym. Po wprowadzeniu tego elementu do wnętrza, znacznie poprawi się jego odbiór wizualny i styl. Dla jak najlepszego efektu, polecamy zestawić opaskę maskującą z listwami przypodłogowymi.

Jeśli macie natomiast Państwo pytania związane z naszymi produktami, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni drogą mailową lub telefoniczną. Pracujemy od poniedziałku do soboty. W dni powszednie od godziny 8:00 do 18:00, natomiast w sobotę od godziny 9:00 do 14:00.