Orac Decor

Listwy orac decor sklep internetowy - w Decorbook.pl znajdziecie Państwo setki produktów jednego z najbardziej znanych producentów sztukaterii w Europie. Orac Decor, bo o tej firmie mowa, to uznane przedsiębiorstwo produkujące komponenty z wysokiej jakości polimerów. Cechuje je obrabialność, twardość, wysokie właściwości materiałów użytych do produkcji oraz wygląd nawiązujący do drewna czy gipsu.
Firma zapewnia, że niezależnie od tego, czy ich klient preferuje nowoczesny czy pełen charakteru klasyczny styl, jej oferta pełna jest eleganckich gzymsów, stylowych i oryginalnych listew zarówno przypodłogowych, jak i sufitowych, oraz innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych. Elementy te mają sprawić, że dom nabywcy sztukaterii zmieni się w pełen charakteru dom marzeń.

Orac decor katalog i cennik

Orac decor katalog i cennik - w naszym sklepie umieściliśmy najlepsze produkty naszego partnera. Dostępna szeroka gama listew przysufitowych, panelowych i przypodłogowych daje możliwość eleganckiego wykończenia krzywym ścianom i sufitom. Elementy te są jasne i mogą być malowane. Jak przekonuje producent, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia klienta: warto dodać do ścian i sufitów pozakrzywiane, zaokrąglone linie i okręgi. Malowanie powinno odbywać się przy użyciu farb do wnętrz bez dodatku rozpuszczalników w składzie.

Gzymsy orac decor montaż

Gzymsy orac decor montaż - zarówno profile przysufitowe, jak i orac decor listwy przypodłogowe są bardzo łatwe w montażu. Wszystko dzięki nowoczesnym technologiom wykonania. Powodują one, że wytworzone komponenty są maksymalnie wytrzymałe przy minimalnej wadze. Tak przygotowane produkty umożliwiają szybką i łatwą aplikację we wnętrzu. W większości przypadków poradzi sobie z tymi pracami jedna lub maksymalnie dwie osoby. Sztukaterię tego typu montuje się jedynie przy pomocy dedykowanego kleju do sztukaterii, który również dostępny jest w naszej ofercie. W praktyce więc klient może zamówić w jednej paczce wszystkie elementy niezbędne do montażu sztukaterii. Począwszy od niezbędnych listew lub innych komponentów, a na kleju montażowym i akcesoriach skończywszy. Dlatego też warto skorzystać z naszej oferty i zdecydować się na zakupy w naszym sklepie internetowym Decorbook.pl.