Piedestał Kolumny PK-1/250

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
67,05 
Ilość:
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary Składników Kolumn
Wysokość 10cm
Szerokość 43cm
Średnica 26cm

Piedestał Kolumny PK-1/250 to ciekawa propozycja, zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i zabudowy wielorodzinnej czy budynków usługowych. Nadają one obiektowi wytworny charakter i tworzą niezwykle ciekawą kompozycję. To świetny sposób na nietuzinkową aranżację budynku, która będzie przyciągać wzrok wszystkich wkoło. Piedestał stanowi podstawę wyeksponowania kolumny, a cokół, na którym kolumna jest osadzona, ma kształt wydłużonego sześciokąta. W połączeniu z kolumną elewacyjną to doskonały element wykończenia wejścia do budynku, ganku, tarasu czy balkonu. 

Piedestały kolumn wykonane są ze styropianu o bardzo wysokiej odporności na mikorurazy oraz na działanie czynników atmosferycznych, takich jak: wilgoć, mróz, słońce czy deszcz. Komponenty nie wymagają wprowadzania zaawansowanych prac elewacyjnych. Produkty styropianowe zostały przystosowane do malowania farbami zewnętrznymi bez zawartości rozpuszczalników. Sztukateria styropianowa nie wymaga dodatkowej konserwacji po zamontowaniu. 

Kolumny elewacyjne to świetny sposób na nadanie elewacji wytwornego wyglądu. Wielu właścicieli domków jednorodzinnych decyduje się na zastosowanie tego rozwiązania, ponieważ wyraźnie podnosi ono walory estetyczne całego budynku. Stanowi swoistą wizytówkę dla całej bryły budynku i jest pierwszym elementem, na który zwracają uwagę osoby wchodzące do naszego domu.

Piedestał kolumny znajdzie swoje zastosowanie w:

  • odnowieniu i ozdobieniu wyglądu budynku, element dekoracyjny i designerski,
  • w połączeniu z kolumną stanowi podporę dla balkonu.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię