Listwy oświetleniowe sufitowe LED

Listwy oświetleniowe sufitowe LED gwarantują niecodzienny design w każdym typie wnętrza.listwy oświetleniowe sufitowe LED Za pomocą tych komponentów skutecznie odmienisz swoje pomieszczenie i nadasz mu nutkę ekskluzywności oraz przytulności. Wybierz do jednego z kilkudziesięciu modeli listwy odpowiednie taśmy z energooszczędnymi diodami i ciesz się odmienionym charakterem domu lub lokalu. Preferujesz biały kolor światła? Masz u nas do wyboru barwę ciepłą lub zimną. A może wolisz kolorowe oświetlenie, które wprowadzi do Twojego wnętrza całą paletę barw i odcieni? Wtedy polecamy model RGB.

Dzięki naszym listwom wszystkie osoby, które odwiedzą Twoje "cztery kąty", nie wyjdą z zachwytu. Nastrojowe oświetlenie doskonale sprawdzi się podczas spotkania z przyjaciółmi, romantycznej kolacji we dwoje czy obiadu z rodziną.

Nowoczesne technologie wykonania zapewniają maksymalną wytrzymałość produktu przy zachowaniu jego niskiej wagi. Czym listwa różni się od towaru oferowanego przez konkurencję? Została ona wykonana metodą ciągnioną, która zapewnia jednorodną powłokę na całej długości produktu oraz ostre krawędzie.

Listwy oświetleniowe sufitowe aranżacje

Listwy oświetleniowe sufitowe zapewnią doskonałe aranżacje dla Twojego wnętrza. W naszym sklepie znajduje się kilkadziesiąt modeli o różnych wzorach i rozmiarach, dlatego też na pewno dostosujecie Państwo jeden z nich perfekcyjnie do Waszego lokum.

Jak wygląda montaż całości? Listwy są bardzo lekkie i wytrzymałe, dlatego na suficie mocuje się je jedynie za pomocą kleju. Jest to specjalnie dedykowane spoiwo do tego typu komponentów. Nie musicie się więc Państwo obawiać, że klej nie wytrzyma, a produkt runie na ziemię.

By listwy spełniały swoją funkcję, należy zamocować na nich specjalne taśmy, na których znajdują się diody LED. Taśmy są proste w obsłudze, a ich montaż odbywa się za pomocą dwustronnie klejonego paska po wewnętrznej stronie. Jak więc Państwo widzicie, przy pracach montażowych nie będą Wam potrzebne takie narzędzia, jak wiertarka i młotek czy też akcesoria w postaci kołków montażowych. To spora wygoda i kolejny argument, który przemawia za wyborem listew oświetleniowych sufitowych LED.