Listwa oświetleniowa LO13

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
80,50  brutto/mb
Cena 2 mb: 161,00 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary Listwy Oświetleniowej
Wysokość 5,5cm
Szerokość 21cm
Długość (+/- 1%): [cm] 200 cm
Rodzaj Listwy oświetleniowe sufitowe

Listwa oświetleniowa LO13 - kiedy myślimy nad zakupem, musimy wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych czynników. Przede wszystkim, istotna dla nas będzie jakość jej wykonania oraz to, jakiego rodzaju materiały zostały użyte do jej stworzenia. Co więcej, z pewnością bardzo dokładnie sprawdzimy, jak przedstawia się kwestia związana z zależnością pomiędzy ceną listwy, a rodzajem materiałów, które zostały wykorzystane do jej stworzenia. Wszystkie powyżej opisane czynniki będą dla nas bardzo ważne.

Kiedy mówimy o zaletach, którymi cechuje się opisywana listwa, musimy przede wszystkim zacząć od styropianu EPS 200, z którego listwa ta została wykonana. Prawdą jest bowiem, że jest to wysokiej jakości materiał, wykazujący bardzo dużą odporność na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych. Dodatkowo został on pokryty cienką warstwą wysokiej jakości kruszywa kwarcowego oraz żywicy akrylowej. Dzięki temu, listwa jest nie tylko odporna na działanie takich czynników, jak nadmierna wilgoć czy przesadnie suche powietrze, ale też zachowana została odpowiednia jej elastyczność. To z kolei w istotny sposób wpływa na to, że montaż takiej listwy jest bardzo intuicyjny. Nasi eksperci zalecają jednak pomalowanie listwy, już po jej zamontowaniu, na wybrany przez Państwa kolor. Nie tylko dopasujecie w ten sposób jej wygląd do pozostałych elementów wystroju Waszego mieszkania, ale też - co bardzo ważne – zadbacie o to, aby listwa została już po montażu we właściwy sposób zakonserwowana.

To jednak nie są jedyne zalety, które można wskazać, kiedy mówimy o produkcie LO13. Bardzo ważne jest tutaj także to, że jest on w stanie optycznie powiększyć nawet bardzo małe pomieszczenie. Dzięki temu, w jaki sposób rozchodzi się emitowane przez listwę światło, nawet bardzo mały pokój – np. w małym mieszkaniu w bloku, zostanie optycznie powiększony. Nie tylko zatem zyskujemy oryginalny wygląd danego pomieszczenia, ale też dbamy o jego funkcjonalność.

Wszystkie powyżej opisane zalety, wyraźnie przemawiają na korzyść zakupu listwy oświetleniowej LO13. Jeśli dodatkowo wskażemy na jej atrakcyjną cenę, możemy śmiało mówić o zakupie idealnym.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię