Bonia Elewacyjna BE-4A

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
47,30 
Ilość:
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary
Wysokość 25cm
Szerokość 40cm
Szerokość 5cm

Bonia elewacyjna BE-4A jest oryginalnym elementem ozdobnym stosowanym na zewnętrznej części budynku. Równoległe pasy z widocznymi żłobieniami powstałe po ułożeniu boni stanowią oryginalny i elegancki akcent podkreślający stylowość obiektu. Bonia elewacyjna może być układana na elewacji każdego typu nieruchomości, niezależnie czy jest to budynek mieszkalny czy też usługowy. W każdym z nich wyróżniać się będzie jako gustowna ozdoba i podniesie wartość budynku.

Bonia elewacyjna została pokryta warstwą tynku sztukateryjnego imitującego naturalny piaskowiec, lecz w razie potrzeby może zostać przemalowana na dowolny kolor i dopasowana do indywidualnych potrzeb. Malowanie należy przeprowadzić farbami lateksowymi lub akrylowymi, wolnymi od rozpuszczalników.

Oferowany produkt wykonano z trwałego styropianu EPS 200, odpornego na zarysowania i działanie czynników atmosferycznych, cechy te zapewniają jego długoletnią i bezproblemową eksploatację. Zastosowanie boni pomaga ukryć pęknięcia i nierówności ścian.

Atutem produktu jest możliwość jego samodzielnego montażu, którego możemy dokonać za pomocą kleju montażowego i przytwierdzić element do tynku lub warstwy ocieplenia budynku.

Główne zastosowanie boni elewacyjnej BE-4A:

  • prestiżowe wykończenie elewacji budynku,
  • zamaskowanie błędów budowlanych na ścianach.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię