Bonia Styropianowa BE-5A

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
54,40 
Ilość:
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary
Wysokość 25cm
Szerokość 40cm
Szerokość 5cm

Bonia styropianowa BE-5A jest elementem sztukaterii zewnętrznej montowanym na elewacji budynku. Główną funkcją produktu jest ozdoba ścian zewnętrznych i ich zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Dzięki zastosowaniu boni elewacyjnej możemy również zakryć nierówności i pęknięcia na ścianach. Element dzięki widocznym podłużnym wyżłobieniom optycznie dzieli ściany na mniejsze części, co pozytywnie wpływa na proporcje budynku. Doskonale sprawdza się na elewacji, zarówno tradycyjnie urządzonych, jak i nowoczesnych budynków.

Oferowana bonia została wykonana z nowoczesnego styropianu EPS 200, fabrycznie występuje w kolorze naturalnego piaskowca. Dzięki specjalnej konstrukcji może zostać dopasowana do indywidualnych potrzeb aranżacji budynku poprzez przemalowanie bezrozpuszczalnikowymi farbami lateksowymi lub akrylowymi.  Element łatwo się montuje za pośrednictwem kleju montażowego, który możemy nabyć w sklepie Decorbook.pl.

Bonia styropianowa została pokryta specjalną warstwą tynku sztukateryjnego, odznacza się dużą trwałością i odpornością na zarysowania, nie wymaga systematycznej konserwacji.

Główne zastosowanie boni styropianowej BE-5A:

  • oryginalne i eleganckie zdobienie elewacji,
  • zabezpieczenie ścian budynku przed uszkodzeniami.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię