Listwa Do Boniowania LB-1

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
44,86  brutto/mb
Cena 2 mb: 89,72 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary
Wysokość 5cm
Szerokość 10cm
Długość (+/- 1%): [cm] 200 cm

Listwa do boniowania LB-1 jest elementem sztukaterii elewacyjnej, służącym do prawidłowego wykończenia i uzyskania prostych krawędzi boniowanej powierzchni. Dzięki ułożeniu elementu możemy optycznie oddzielić część nieruchomości i poprawić optycznie proporcje budynku.

Produkt doskonale sprawdza się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i usługowych. Na ich powierzchni poprzez boniowanie możemy zaakcentować wybrane elementy, takie jak filary czy cokoły. Równie dobrze możemy zastosować te ozdoby na całej powierzchni elewacji.

Oferowana listwa do boniowania elewacji została wykonana z nowoczesnego i trwałego styropianu EPS 200, pokrytego warstwą tynku sztukateryjnego, imitującego wygląd naturalnego piaskowca. Element może w razie potrzeby zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb poprzez przemalowanie na dowolny kolor. Do malowania należy użyć bezrozpuszczalnikowych farb lateksowych lub akrylowych.

Listwa jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Łatwy montaż elementu odbywa się na kleju, a łączenia pomiędzy listwą i boniami eliminujemy za pomocą masy do maskowania łączeń, dostępnej w sklepie Decorbook.pl.

Główne zastosowanie listwy do boniowania LB-1:

  • wykonanie prostych krawędzi układanych boni,
  • estetyczne zwieńczenie aranżacji elewacji obiektu.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię