Listwy do boniowania elewacji cena

Listwy do boniowania elewacji pozwolą Wam uzyskać perfekcyjnie proste krawędzie boni. Listwy do boniowania elewacji cena – ile kosztuje boniowanie elewacji Ten element sztukaterii będzie niezbędny, jeśli zdecydowaliście się Państwo na zastosowanie boni elewacyjnych. Dzięki idealnej gładkości powierzchni i powtarzalności wymiarów, listwy do boniowania oferowane przez sklep internetowy Decorbook w efektywny sposób zmienią proporcje i poprawią styl obiektu. Po to rozwiązanie dekoracyjne coraz częściej sięgają inwestorzy oraz architekci, ponieważ prócz kwestii estetyki, podnosi ono wartość budynku. Listwę do boniowania można zastosować w kilku przypadkach, np. poprzez boniowanie chcemy zmienić fragment elewacji lub całej bryły obiektu. Boniowanie i zastosowanie listw do boniowania świetnie sprawdza się też w przypadku nierównych ścian czy kątów, czyli przy niedociągnięciach architektonicznych. Jeśli z kolei zamontujemy listwę do boniowania na całej płaszczyźnie elewacji, sprytnie „odetniemy” dany jej obszar. Opisywane elementy mogą nam po prostu znacznie ułatwić życie. Zdecydowanie się na ozdobną listwę do boniowania zagwarantuje nam wykonanie prostych krawędzi przy procesie boniowania elewacji.

Listwy do boniowania elewacji – ile kosztuje boniowanie elewacji?

"Listwy do boniowania elewacji to ciekawe rozwiązanie, ale ile kosztuje boniowanie elewacji?" - pytają często klienci. Ceny metra bieżącego listwy zaczynają się już od 26 złotych. W ofercie sklepu internetowego Decorbook znajduje się kilkanaście rodzajów listw do boniowania, za pomocą których znacznie upiększą Państwo dom jednorodzinny, blok, kamienicę czy lokal użyteczności publicznej. Ale o zastosowaniu listw do boniowania można pomyśleć również w kontekście upiększania elewacji wewnątrz budynków. Dobrze dobrane modele odegrają też istotną rolę przy zabezpieczaniu zewnętrznych krawędzi obiektów. Jak więc Państwo widzą, mnogość funkcji tego niepozornego elementu sztukateryjnego jest niezaprzeczalnym atutem i plusem. Warto zapoznać się z modelami umieszczonymi w naszym sklepie, by wybrać coś odpowiedniego pod swój gust i zmysł estetyki. Do Państwa dyspozycji pozostaje nasza galeria zdjęć oraz szczegółowa specyfikacja produktów.

Nowoczesne boniowanie elewacji

Nowoczesne boniowanie elewacji potrafi odmienić oblicze każdego budynku. Boniowanie mimo biegu lat wciąż cieszą się sporą popularnością na rynku sztukaterii. Nic dziwnego, bo te proste elementy w skuteczny sposób zmieniają na lepsze przede wszystkim zewnętrzne oblicze budynków. Miłośnicy sztukaterii świetnie oceniają ten zakup i w ich środowisku można spotkać się z wieloma pozytywnymi opiniami na temat listw do boniowania zewnętrznych. Dlatego też śmiało możemy polecić Państwu to rozwiązanie. Listwy do boniowania oferowane przez Decorbook sprzedawane są w odcinkach o długości dwustu centymetrów. Z kolei szerokość i wysokość to 5 na 5 centymetrów lub 5 na 10 centymetrów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży.

Listwy do boniowania kolory

"Czy listwy do boniowania posiadają różne kolory?" - to kolejne pytanie, które często otrzymujemy od klientów. W procesie produkcji są wytwarzane jedynie w kolorze piaskowca, ale dzięki ich właściwościom można je swobodnie malować na dowolne kolory farbami do elewacji bez dodatku rozpuszczalników.
Oferowane przez nas listwy do boniowania różnią się od siebie wyprofilowaniem, co powoduje, że ich estetyka jest odmienna. Tym samym nasi klienci zyskują możliwość wybrania i zakupu produktu, który idealnie wpasuje się w ich upodobania i styl budynku, który chcą ozdobić naszą sztukaterią. Obecnie największym wzięciem cieszą się modele wierne klasycznemu wzornictwu, które są bardzo eleganckie.

Listwy do boniowania to produkt, który sprawdzi się zarówno na zabudowie nawiązującej do tradycyjnych stylów w architekturze, jak i bardziej nowoczesnych budynkach. Trend boniowania i stosowania listw jest wciąż żywy. Można dzięki niemu zmienić oblicze całego budynku, jak i zaakcentować wybrane elementy danego obiektu. Jak wszystkie inne elementy sztukateryjne oferowane przez Decorbook, nasze dekory wykonane są ze styropianu bardzo wysokiej jakości i trwałości o nazwie modelu EPS 200. Warstwę zewnętrzną okrywa specjalną powłoka wytworzona z żywicy z kwarcowym kruszywem – tzw. tynk sztukatorski. To sprawia, że nasze listwy są lekkie, ale wytrzymałe. Są odporne na mikropęknięcia, ale też na różnego rodzaju opady. Listwy do boniowania elewacji łatwo pomalować, bo wystarczy do tego zwykła farba elewacyjna, silikonowa lub akrylowa.