Listwa Do Boniowania LB-4A

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
33,00  brutto/mb
Cena 2 mb: 66,00 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary
Wysokość 5cm
Szerokość 5cm
Długość (+/- 1%): [cm] 200 cm

Listwa do boniowania LB-4A jest elementem architektury zewnętrznej, który musi zostać zastosowany podczas prac polegających na boniowaniu elewacji budynku. Położenie listwy do boniowania gwarantuje nam uzyskanie perfekcyjnie równych krawędzi boni oraz ułatwia wykonywanie procesu boniowania.

Listwa może być położona na całej długości budynku, optycznie oddzielając jego część od pozostałej bądź przykładowo tylko na filarach lub kolumnach. Boniowanie sprawdza się w budynkach mieszkalnych i usługowych, w każdym z nich elementy te stanowią ciekawą i wyróżniającą się ozdobę oraz podnoszą wartość nieruchomości.

Oferowana listwa do boniowania została wykonana z nowoczesnego i trwałego styropianu EPS-200, pokrytego specjalną warstwą tynku sztukateryjnego o wyglądzie naturalnego piaskowca. Element został przystosowany pod dalsze malowanie i możemy w każdej chwili zmienić jego barwę. Należy pamiętać, żeby do malowania używać farb, które nie zawierają rozpuszczalników, przykładowo lateksowych lub akrylowych.

Atutem listwy do boniowania jest odporność na działanie czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, śnieg lub promienie UV, co zapewnia długoletnią i bezproblemową eksploatację produktu.

Główne zastosowanie listwy do boniowania LB-4A:

  • zapewnienie idealnie prostych krawędzi boni,
  • eleganckie zwieńczenie aranżacji ścian zewnętrznych budynku.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię