Listwa Do Boniowania LB-2

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
44,86  brutto/mb
Cena 2 mb: 89,72 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary
Wysokość 5cm
Szerokość 10cm
Długość (+/- 1%): [cm] 200 cm

Listwa do boniowania LB-2 jest elementem architektury zewnętrznej, stosowanym na elewacji budynku w procesie boniowania, czyli układania ozdób w podłużne pasy w celu nadania nieruchomości indywidualnego stylu. Oferowana listwa ułatwia i porządkuje proces montowania boni, sprawiając, że unikamy błędów wykonawczych w postaci krzywizn. Ze względu na nowoczesną konstrukcję, wykonaną ze styropianu EPS 200, charakteryzuje się odpornością na zarysowania i działanie czynników atmosferycznych, takich jak opady deszczu, śniegu oraz promieniowanie UV.

Listwa do boniowania elewacji montowana jest na kleju, a optyczna niwelacja łączeń poszczególnych elementów dekoracji odbywa się przy użyciu masy do maskowania łączeń, dostępnej w sklepie Decorbook.pl.

Układanie elementów sztukaterii, takich jak bonie wraz z listwami do boniowania, odmienia design każdej nieruchomości i nadaje jej indywidualnych cech. Specjalna warstwa tynku sztukateryjnego, którym pokryto listwę, imituje elegancki kolor naturalnego piaskowca. Kolor ten w przypadku chęci zmiany aranżacji obiektu możemy zmienić poprzez przemalowanie bezrozpuszczalnikowymi farbami lateksowymi lub akrylowymi.

Główne zastosowanie listwy do boniowania LB-2:

  • estetyczne wykończenie procesu boniowania,
  • uzyskanie równych krawędzi nakładanych boni.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię