Filar Półkolumny C4001H

Producent: Mardom Decor
Czas dostawy: Dostępny
775,11 
Ilość:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary Elementów Kolumn
Wysokość 242,5cm
Średnica 18cm
Szerokość 18cm
Rodzaj Kolumny Półkolumna

Filar półkolumny C4001H, który może być zastosowany podczas remontów i renowacji dowolnej przestrzeni mieszkalnej lub użytkowej. Model C4001H znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na tarasach i balkonach. Filar pokojowy nawiązuje swoją budową do architektury klasycznej i może być użyty tam, gdzie nie zmieszczą się całe kolumny. Tego typu sztukateria budowlana ma swoje miejsce w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych.

Głównym składnikiem, z którego wytworzono kolumnę jest POLIURETAN. To wysokiej jakości materiał, wykorzystywany przy produkcji sztukaterii i elementów budowlanych. Może być wykorzystywany w pomieszczeniach o różnych temperaturach i wilgotności. Podczas produkcji nie wykorzystuje się azbestu, cyjanitu czy też CFC. Jest bezpieczny dla osób posiadających alergie. 

Do montażu sztukaterii budowlanej, w tym też kolumn oraz półkolumn należy używać klejów do montażu, które odpowiadają produktom oraz są dostosowane do warunków, na które będą panować w pomieszczeniu, gdzie będzie montowana sztukateria. Potrzebne kleje można zakupić w sklepie Decorbook.pl. 

W celu uzyskania innego koloru kolumny wystarczy ją przemalować. Można to zrobić przy pomocy farb niezawierających rozpuszczalników. Najczęściej do tego typu zadań wybiera się farby silikonowe, lateksowe lub akrylowe, inne mogą zniszczyć powierzchnię kolumny. 

Uwaga: Filar można łączyć swobodnie z innymi elementami sztukaterii - podstawami i głowicami.
Wysokość kolumny to 242,5 cm.

Główne zastosowanie półkolumny C4001H:

  • wykończenie kolumn,
  • ozdoba pomieszczeń i otwartych przestrzeni.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię