Korytko do cięcia listew styropianowych pod kątem

2019-09-18

KORYTKO DO CIĘCIA LISTEW STYROPIANOWYCH POD KĄTEM 90 I 45 STOPNI

Korytko do cięcia pod kątem wysokie to przyrząd umożliwiający perfekcyjne docinanie różnych komponentów do wykańczania wnętrz. Mamy tu na myśli na przykład listwy przysufitowe poliuretanowe, listwy ścienne czy listwy przypodłogowe. Szczególnie te ostatnie potrafią mieć naprawdę spore rozmiary, dlatego do ich modyfikacji niezbędny będzie produkt o znacznych gabarytach.

Właśnie takim komponentem jest korytko do cięcia kątów, które możecie znaleźć w naszym sklepie Decorbook.pl. Oferujemy niezawodny przyrząd, posiadający aż 70 centymetrów długości i 20 centymetrów wysokości. Wykonany on został z bardzo mocnej sklejki. Dzięki swoim właściwościom, skrzynki uciosowe  umożliwiają skracanie i docinanie listew o szerokości nawet 19 centymetrów i wysokości do 16,5 centymetra.

Jest to więc niezwykle przydatny komponent do modyfikowania elementów sztukateryjnych. Zaopatrz się w dostępne u nas korytko oraz klasyczną piłę ręczną do cięcia. Taki zestaw zagwarantuje Ci niezależność i wygodę. Te dwa przedmioty powinien mieć w swoim kantorku każdy majsterkowicz!

Korytko do cięcia listew styropianowych pod kątem 90 i 45 stopni

Korytko do cięcia listew styropianowych pod kątem 90 i 45 stopni zostało zaprojektowane i wyprodukowane z należytą precyzją. Dzięki temu klient nie musi martwić się o to, że przytnie dany produkt pod złym kątem. Przyrząd posiada specjalne wyżłobienia, które zostały starannie wymierzone podczas procesu produkcji. Jeśli chcemy dociąć jakąś listwę lub inny element, wystarczy włożyć go do korytka i ułożyć piłę ręczną w odpowiednim rowku. Kąt prosty odpowiada za skracanie listew, natomiast pod kątem 45 stopni docina się listwy w celu dopasowania ich w rogach pomieszczeń.

Korytko do cięcia skosów pozwoli więc na osobiste dopasowanie danego produktu do wnętrza. Listwy i inne elementy sztukateryjne sprzedawane są w określonych, fabrycznych długościach. Klient, który kupuje produkt musi sam zadbać o przycięcie produktów do właściwej długości. Dzięki korytku jest to bardzo proste, szybkie i intuicyjne.

Korytko do cięcia sztukaterii cena

A jak wygląda cena korytka do cięcia sztukaterii? W naszym sklepie można je nabyć jedynie za 150 złotych. To atrakcyjna kwota za solidnie wykonany produkt, który będzie służył swojemu nabywcy przez wiele lat.

Jest on bardzo wytrzymały i jednocześnie wygodny w użytkowaniu, co powoduje, że komfort pracy z tym elementem jest niezwykle wysoki. Jeśli zastanawiacie się więc nad zakupem listew różnego rodzaju, warto od razu zdecydować się na wybór opisywanego przyrządu.

Często producenci polecają mechaniczne piły ukosowe do docinania listew i sztukaterii. Jest to jednak kosztowny produkt, warty kilkaset lub nawet kilka tysięcy złotych. Warto więc wybrać rozwiązanie znacznie bardziej korzystne pod względem finansowym, czyli nasze niezawodne korytko do cięcia piłą.