Listwa Elewacyjna LE-27a

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
43,70  brutto/mb
Cena 2 mb: 87,40 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary
Wysokość 10cm
Szerokość 3,5cm

Listwa Elewacyjna LE-27a - na co należy zwrócić największą uwagę, jeśli mowa o wyborze ciekawych i oryginalnych elementów dekoracji elewacji? Przede wszystkim należy położyć w tym przypadku największy akcent na to, aby elementy te były trwałe i odporne na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych.

 

Założenia te, w każdym calu spełnia listwa LE 27a. Poczynając od tego, że została ona wykonana z niezwykle trwałego materiału, jakim jest styropian EPS 200, a kończąc na tym, że dla wzmocnienia, została ona pokryta wysokiej jakości tynkiem sztukatorskim. Takie rozwiązanie sprawia, że po zamontowaniu, listwa cechuje się niezwykle wysoką odpornością na działanie zarówno bardzo niskich, jak również wysokich temperatur. Nie są też w stanie uszkodzić jej jakiekolwiek opady atmosferyczne, w tym także grad. To, co także warto zaznaczyć, kiedy mówimy o LE 27a, to fakt, że dzięki takim rozwiązaniom konstrukcyjnym, listwa jest odporna na występowanie mikropęknięć. Aby jednak uzyskać satysfakcjonujący nas efekt, warto jeszcze dodatkowo, już po zamontowaniu listwy, pomalować ją farbą elewacyjną. Najlepiej do tego celu nadają się farby akrylowe lub silikonowe.

 

Jeśli chodzi o zalety listwy elewacyjnej LE-27a, to nie wszystko. Komponowanie ciekawej oprawy okien i drzwi, nierzadko wymaga łączenia kilku elementów sztukaterii ze sobą. W przypadku listwy elewacyjnej LE 12a, nie stanowi to najmniejszego problemu. Listwa ta bowiem bez najmniejszych problemów łączy się zarówno ze zwornikami, gzymsami jak również wspornikami. Mając do dyspozycji tak szeroki wachlarz możliwości, z pewnością uda się Państwu z pomocą naszej listwy stworzyć ciekawą i estetyczną dekorację elewacji budynku.

 

W przypadku, kiedy mowa o budynkach dwukondygnacyjnych, jesteśmy w stanie za pomocą listwy LE 27a sprawić, że budynek taki zyska lekkości. Wystarczy jedynie zamontować listwę w połowie jego wysokości. Tym samym, znacząco zmienimy proporcje obiektu, a co za tym idzie – nadamy mu odpowiedniej lekkości. W przypadku budynków dwukondygnacyjnych, problem wrażenia ciężkiej i masywnej bryły jest dość częsty. Listwy elewacyjne są w stanie skutecznie mu zaradzić.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię