Listwa Okienna LE-16

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
64,40  brutto/mb
Cena 2 mb: 128,80 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary
Wysokość 14cm
Szerokość 4,5cm

Listwa Okienna LE-16 to jeden z naszych najciekawszych wzorów. Dekoracja elewacji to bardzo ważna kwestia. Do jej realizacji należy podejść możliwie jak najlepiej, aby finalnie udało nam się uzyskać pożądany efekt. Jak jednak tego dokonać? Na co koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę? Przede wszystkim należy wiedzieć jakiego rodzaju elementów związanych z dekoracją elewacji powinniśmy używać. Najlepsze do tego celu są oczywiście listwy elewacyjne. To podstawowy element sztukaterii, który wykorzystywany jest do stworzenia naprawdę oryginalnych opraw okien czy drzwi i nie tylko.

 

Listwa LE 16, wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Przede wszystkim, bazą do jej powstania był styropian EPS 200. Aby jednak wzmocnić ten materiał, pokryto go dodatkowo na gładko, wysokiej jakości tynkiem sztukatorskim. Dzięki temu, listwa jest odporna zarówno na działanie bardzo wysokich, jak również bardzo niskich temperatur. Wykazuje ona też bardzo dużą odporność na działanie takich czynników, jak różnego rodzaju opady atmosferyczne, w tym także grad. Zaleca się jednak pomalowanie produktu wybranym kolorem dobrej jakościowo farby elewacyjnej. Dzięki temu, listwa będzie nie tylko znacznie bardziej odporna, ale też będziemy mogli ją idealnie dopasować do designu naszej elewacji. Tym samym – uda nam się osiągnąć w tym aspekcie spójność kompozycyjną.

 

Nie bez przyczyny mówi się, że produkty te stanowią jeden z najbardziej podstawowych elementów sztukaterii elewacyjnej. Oznacza to, że za ich pomocą, jesteśmy w stanie nie tylko stworzyć oryginalną i piękną dekorację elewacji, ale też jesteśmy w stanie znacząco zmienić proporcje np. dwukondygnacyjnego budynku. Listwa LE-16 zamontowana w połowie wysokości domu, jest w stanie zmienić jego proporcje, a co za tym idzie, w znaczący sposób nadać budynkowi lekkości. Warto też podkreślić, że jeśli chodzi o łączenie listwy elewacyjnej z innymi elementami sztukaterii, także nie stanowi to żadnego problemu. W bardzo prosty sposób, jesteśmy w stanie połączyć listwę z gzymsami, wspornikami czy zwornikami, jednocześnie nadając naszej elewacji ciekawego i bardzo oryginalnego wyglądu.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię