Listwa Elewacyjna LE-24

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
41,40  brutto/mb
Cena 2 mb: 82,80 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary
Wysokość 10cm
Szerokość 5,3cm

Listwa Elewacyjna LE-24 - zastanawiasz się w jaki sposób nadać nowy i oryginalny wygląd elewacji domu lub mieszkania? Nie wiesz, na co zwrócić największą uwagę, aby elewacja była nie tylko funkcjonalna, ale też elegancka i oryginalna? Rozwiązaniem jest w tym przypadku jeden z najbardziej podstawowych elementów sztukaterii, czyli listwa elewacyjna. Z jej pomocą jesteśmy w stanie, nawet nie mając odpowiedniego doświadczenia w montażu, wykonać naprawdę oryginalną i nietuzinkową oprawę zarówno okien, jak i drzwi.

To, na co też koniecznie należy zwrócić uwagę, kiedy mówimy o LE 24, to jakość materiałów, z których została ona wykonana. Materiałem bazowym, jest styropian EPS 200. dodatkowo, aby zabezpieczyć listwę, została ona pokryta na gładko powłoką z kruszywem kwarcowym. Takie połączenie sprawia, że listwa ta jest odporna nie tylko na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych, jak chociażby opady atmosferyczne czy działanie niskich bądź bardzo wysokich temperatur. Bardzo ważne jest tutaj także to, że model LE 24 jest też niezwykle odporny na powstawanie mikropęknięć. To jednak nie wszystkie zalety, którymi odznacza się opisywany komponent.

 

Oryginalny wygląd elewacji, w dużej mierze zależny jest od tego, jak dokładnie będzie wyglądała kompozycja oprawy okien i drzwi. Listwa LE-24, doskonale łączy się z innymi elementami sztukaterii – zwornikami, wspornikami czy gzymsami. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć nie tylko estetycznie wyglądającą oprawę okien i drzwi ale też sprawić, że nasza elewacja będzie funkcjonalna i ciesząca oko.

 

Kiedy mówimy o zaletach listwy elewacyjnej LE-24, nie możemy też pominąć aspektu związanego z tym, że może ona też sprawić, iż bryła naszego domu czy mieszkania, nabierze optycznej lekkości. Szczególnie istotne jest to w przypadku budynków wielokondygnacyjnych. Wystarczy zamontować produkt w połowie wysokości domu, aby optycznie sprawiał on wrażenie lżejszego i mniej przysadzistego. Rozwiązanie to cieszy się bardzo dużą popularnością zwłaszcza w przypadku domów dwupiętrowych. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby tak zamontowaną listwę uatrakcyjnić łącząc ją z innymi, mniejszymi elementami sztukaterii elewacyjnej.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię