Listwa Na Elewacje LE-32A

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
51,76  brutto/mb
Cena 2 mb: 103,52 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary
Wysokość 12cm
Szerokość 2,4cm

Listwa Na Elewacje LE-32A to idealny wybór w celu poprawy estetyki elewacji. W jaki sposób sprawić, aby elewacja naszego budynku była nie tylko estetyczna i oryginalna, ale też zachowała swoją funkcjonalność? Najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie do tego celu odpowiednich elementów sztukaterii elewacyjnej. Listwa LE 32A doskonale się w tym przypadku sprawdzi. Posiada ona cały szereg zalet – zarówno, jeśli chodzi o jej wygląd, jak i sposób wykonania.

To, od czego należy zacząć, kiedy mówimy o modelu LE 32A, to przede wszystkim rodzaj materiału, z którego został on wykonany. Do tego celu użyty został styropian EPS 200. Pokryto go dodatkowo bardzo cienką warstwą tynku sztukatorskiego. Dzięki takiemu połączeniu, opisywana listwa odznacza się bardzo dużą odpornością na działanie takich czynników, jak skrajnie wysokie czy też bardzo niskie temperatury i intensywne opady atmosferyczne. Jest ona też odporna na powstawanie mikropęknięć. Nasi specjaliści zalecają jednak, aby dla uzyskania lepszego efektu wizualnego, jak również dodatkowego zabezpieczenia, po zamontowaniu listwy, pomalować ją odpowiedniej jakości farbą elewacyjną w wybranym przez Państwa kolorze. W ten sposób nie tylko zachowacie Państwo spójność kompozycyjną, jeśli chodzi o finalny efekt dekoracji elewacyjnej, ale też sprawicie, że listwa zostanie w odpowiedni sposób zabezpieczona.

To, co także należy wskazać jako niekwestionowaną zaletę listwy LE 32A, to fakt, że bez najmniejszego problemu będziemy w stanie połączyć ją z wybranymi elementami sztukaterii elewacyjnej. Mowa tutaj przede wszystkim o gzymsach, wspornikach czy zwornikach. Wykorzystanie tych elementów do zdobienia oprawy okien czy drzwi z pewnością będzie doskonałym rozwiązaniem, zarówno w przypadku klasycznego designu elewacji, jak również w przypadku tego bardziej nowoczesnego.

Produkt LE-32A jesteśmy też w stanie zastosować w nieco innym celu. W przypadku, kiedy wykonujemy dekorację elewacji budynku wielokondygnacyjnego, zamontowanie listwy w połowie jego wysokości z pewnością korzystnie wpłynie na finalny, uzyskany przez Państwa efekt. Zmiana proporcji – a do tego celu stosuje się takie rozwiązanie – sprawi, że bryła optycznie wyda się lżejsza. Jeśli chodzi o budynki wielokondygnacyjne, jest to działanie pożądane.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię