Profil Elewacyjny LE-18

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
65,61  brutto/mb
Cena 2 mb: 131,21 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary
Wysokość 13,5cm
Szerokość 5,6cm

Profil Elewacyjny LE-18 stanowi jeden z najbardziej popularnych elementów sztukatorskich, którymi dekorujemy zarówno oprawę okien, jak i drzwi. Warto jest jednak podkreślić, że jeśli chodzi o jego zastosowanie, jest ono naprawdę bardzo szerokie. Nie bez przyczyny, listwy elewacyjne cieszą się tak dużym zainteresowaniem klientów. Co dokładnie jednak sprawia, że tak często decydujemy się na wybór właśnie takiego elementu sztukaterii?

 

Przede wszystkim, musimy zacząć od tego, że zawsze, niezależnie od tego, jaki produkt kupujemy, zwracamy uwagę na jego jakość. W przypadku, kiedy mowa o listwie LE-18, mówimy o naprawdę solidnym wykonaniu. Wynika to przede wszystkim z materiałów, jakie zostały wykorzystane do jej wykonania. Bazę stanowił tutaj wysokiej jakości styropian EPS 200. Został on dodatkowo pokryty na gładko tynkiem sztukatorskim. Specjaliści jednak zalecają, aby po montażu listwy LE-18, pomalować ją dodatkowo specjalnie do tego celu przeznaczoną farbą elewacyjną – silikonową lub akrylową. W ten sposób dodatkowo zabezpieczymy listwę przed działaniem zarówno bardzo wysokich, jak również skrajnie niskich temperatur, opadów atmosferycznych czy przed powstawaniem mikropęknięć. Sam montaż produktu jest także bardzo prosty – nie sprawi on najmniejszych problemów nawet osobie, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z ozdobami elewacyjnymi.

 

Kolejną kwestią, którą należy podkreślić, kiedy mówimy o modelu LE-18, są jej możliwości związane z łączeniem się z innymi elementami sztukaterii elewacyjnej. W bardzo prosty sposób jesteśmy w stanie połączyć listwę elewacyjną z gzymsami, wspornikami czy zwornikami. Dzięki temu, będziemy w stanie wykonać naprawdę oryginalne oprawy zarówno okien, jak i drzwi.

 

Szerokie zastosowanie profilu LE-18 to jednak nie tylko ozdoba okien czy drzwi. Kiedy mamy do czynienia z budynkiem dwupiętrowym, za jego pomocą jesteśmy w stanie znacząco zmienić proporcje tego budynku. Jeśli zatem początkowo jego bryła wydaje nam się przysadzista i ciężka, zamontowanie listwy elewacyjnej w połowie jego wysokości skutecznie zmieni proporcje, a co za tym idzie, sprawi, że budynek optycznie wyda się nam lżejszy.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię