Listwa Elewacyjna LE-27

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
56,36  brutto/mb
Cena 2 mb: 112,72 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary
Wysokość 14cm
Szerokość 4cm

Listwa elewacyjna LE-27 to jeden z najczęściej stosowanych elementów związanych z szeroko pojmowanym wykończeniem elewacji budynku. Produkt odznacza się nie tylko bardzo dobrą jakością wykonania, ale jest też trwały i odporny na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych. Dzięki temu, listwy są w stanie zdobić naszą elewację budynku przez wiele lat.

 

To, od czego należy zacząć, to materiał, z którego wykonana jest listwa LE-27. Bazą, która posłużyła do wykonania takiej listwy, jest styropian EPS 200. Nie tylko jest on lekki, ale też bardzo wytrzymały. W połączeniu z cienką warstwą tynku sztukatorskiego, którym na gładko została powleczona listwa, zapewnia on jej bardzo dużą wytrzymałość oraz odporność na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych. Nie musimy się zatem martwić tym, że bardzo wysokie lub też skrajnie niskie temperatury zniszczą naszą listwę i konieczna będzie jej wymiana. Nie mamy się też czego obawiać, jeśli chodzi o opady atmosferyczne, jak również o to, czy na listwie pojawią się mikropęknięcia. Nic z powyższych nie będzie miało miejsca, szczególnie, jeśli po zamontowaniu listwy pomalujemy ją specjalnie do tego celu przeznaczoną farbą elewacyjną. Warto zadbać o to, aby była to farba silikonowa lub akrylowa. W ten sposób, nie tylko wzmocnimy listwę elewacyjną LE-27, ale też zachowamy spójność kompozycyjną, jeśli chodzi o dekorację całości elewacji.

 

Oprawa elewacyjna okien i drzwi wcale nie musi być wykonana tylko i wyłącznie za pomocą listwy. Warto też pomyśleć nad tym, jak w ciekawy sposób połączyć ją np. z wspornikami, gzymsami czy zwornikami. Jako jeden z najbardziej podstawowych elementów dekoracji elewacji, listwa LE-27 bez najmniejszego problemu łączy się z wyżej wymienionymi elementami sztukaterii.

 

Wykorzystując listwy elewacyjne, jesteśmy też w stanie nadać optycznej lekkości budynkowi. Szczególnie istotne jest to w przypadku, kiedy mówimy o budynkach wielokondygnacyjnych. Zamontowanie listwy LE-27 w 1/2 wysokości domu sprawi, że optycznie wyda się nam on lżejszy i pozbędziemy się tym samym wrażenia masywności bryły.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię