Klej do sztukaterii styropianowej

Klej do sztukaterii styropianowej to nieodłączny element każdego montażu dekoracyjnych elementów. Ogromną zaletą nowoczesnej sztukaterii jest fakt, że można ją aplikować na podłożu za pomocą samego kleju. Cały proces nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi i gwoździ czy kołków rozporowych. Wiertarka również nie będzie potrzebna. Jest to więc bardzo korzystne i wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które na co dzień nie majsterkują w domu. Nie trzeba kupować sprzętu, który często kosztuje kilkaset lub kilka tysięcy złotych. Wystarczy nabyć pojemniki z klejem i spełni on swoje zadanie na bardzo długi czas. Co równie ważne, klej jest dostępny w naszym sklepie. Przy zakupie dekorów, możecie więc Państwo zamówić również spoiwo, dzięki czemu po przyjściu paczki przystąpicie od razu do prac. Z realizacją montażu poradzicie sobie sami i nie będzie konieczne zatrudnianie fachowców od wykańczania wnętrz.

Jaki zastosować klej do styropianu cena ?

Często pytacie nas Państwo jaki zastosować klej do styropianu i jaka jest jego cena? W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów klejów od różnych producentów, dedykowanych różnorodnym produktom. Ich ceny są bardzo korzystne. Większość kosztuje blisko 20 złotych za tubę o pojemności około 300 mililitrów. Średnio wystarcza to na przyklejenie siedmiu do ośmiu metrów bieżących listew sztukateryjnych. Kleje te wytwarzane są przez firmy produkujące również komponenty ozdobne, więc są to idealnie dopasowane spoiwa dla dekorów ze styropianu.

Klej umieszcza się na wewnętrznej części komponentów, tej, która będzie dociskana do podłoża. Umieszcza się go metodą "zygzakową" lub punktowo. Cały proces jest więc banalnie prosty i powinien przebieg bardzo sprawnie nawet w przypadku laika.

Jaki klej do sztukaterii styropianowej?

Jaki klej użyć do sztukaterii styropianowej? Polecamy przede wszystkim produkty od producentów Mardom oraz Creativa. Są to renomowani twórcy komponentów ozdobnych, dlatego ich produkty będą doskonale pasować do elementów ze styropianu.

Polecamy również inne produkty dostępne w naszym sklepie. Znajduje się w nim blisko 1500 pozycji, wyróżniających się nienaganną jakością i pieczołowitym wykończeniem.