Listwy przysufitowe styropianowe

Listwy przysufitowe styropianowe stanowią jeden z najciekawszych i najbardziej estetycznych elementów sztukaterii używanej we wnętrzach. Listwy przysufitowe styropianowe cenyWszystko za sprawą setek różnych wzorów i starannego wykonania w oparciu o najnowsze technologie. Produkty te wyróżniają się świetną stylistyką, przykuwają wzrok i odmieniają charakter pomieszczeń, w których są montowane. Niegdyś ilość modeli do wyboru była znacznie mniejsza. Dlatego ich przystosowanie do stylu danego lokum mogło stanowić problem. Dziś ilość profili jest ogromna, a cały ten wachlarz znajduje się w naszym sklepie Decorbook.pl. Dopasowanie przysufitowych listw styropianowych jest więc dziecinnie proste. Niezależnie od tego, czy klient posiada lokal utrzymany w nowoczesnym stylu czy może bardziej tradycyjnym.

Listwy przysufitowe styropianowe ceny

Listwy przysufitowe styropianowe ceny - koszt produktów z tej grupy jest bardzo atrakcyjny, dzięki czemu zakup tej sztukaterii po prostu się opłaca. Tym bardziej, że jest to inwestycja na długie lata, ponieważ tego typu produkty nie wymagają systematycznej konserwacji. Kupujesz, montujesz i przez wiele lat cieszysz się ich wyglądem oraz funkcjonalnością. Jeśli już o montażu mowa, to jest on bardzo prosty i odbywa się za pomocą klejów montażowych do sztukaterii. Produkty te również znajdują się w naszym sklepie, więc decydując się na zakupy, wszystko możesz nabyć w jednym miejscu i otrzymać w jednej przesyłce. Nie musisz martwić się i szukać wszystkich niezbędnych komponentów w różnych miejscach sieci. Proces aplikacji produktu na ścianie jest bardzo łatwy i nie będzie on wymagał pomocy ze strony fachowców od wykańczania wnętrz. Wystarczą najprostsze narzędzia, by umieścić przysufitowe listwy styropianowe na podłożu.

Listwy styropianowe przysufitowe malowanie - nie wszyscy klienci zdają sobie sprawę z tego, że opisywany produkt bardzo łatwo można dostosować do wnętrza również pod kątem kolorystycznym. Wszystko dzięki właściwościom listw, które pozwalają na swobodne malowanie ich na dowolny kolor. Wystarczy użyć do tego farb do wnętrz bez dodatku rozpuszczalników.

Listwy przysufitowe gipsowe cena

Listwy przysufitowe gipsowe to kolejna odmiana profili umieszczanych na łączeniu ścian i sufitu ich cena zależy od rodzaju profilu. Listwy przysufitowe gipsowe cena - Listwy przysufitowe do łazienki W przeciwieństwie do listw styropianowych, które są wykonane ze styropianu EPS 200 pokrytego na gładko tynkiem sztukatorskim z domieszką kruszywa kwarcowego, profile poliuretanowe powstają z niskiej jakości odlewów gipsowych. Gips nie gwarantuje dużej wytrzymałość i żywotności. Listwy dekoracyjne sufitowe tego typu można montować tak naprawdę w pomieszczeniach o różnym stylu i przeznaczeniu. Chętnie są wybierane do domów i mieszkań, ale również do budynków użyteczności publicznej czy lokali usługowych. Jeśli chodzi o prywatne lokale, to listwy spotkać można w każdym typie pomieszczeń - w salonie, przedpokoju, korytarzu, pokoju dziecięcym, sypialni, kuchni czy łazience. Listwy przysufitowe na skosach potrafią również prezentować się niezwykle atrakcyjnie.

Listwy przysufitowe do łazienki

Jak już wspomnieliśmy, listwy przysufitowe do łazienki również mogą być montowane, a to ze względu na ich technologię wykonania. Produkty tego typu są odporne na wodę, wilgoć, pleśń i grzyby. Idealnie nadają się więc to takich pomieszczeń, jak kuchnie i łazienki, a nie tylko do salonu czy poszczególnych pokojów. Szerokie zastosowanie przysufitowych listw styropianowych powoduje, że jest to towar chętnie wybierany i doceniany przez bardzo dużą grupę klientów.

Listwy gzymsowe sufitowe

Listwy gzymsowe sufitowe posiadają świetny wygląd i potrafią odmienić charakter danego pomieszczenia. Listwy gzymsowe sufitowe Posiadają one ponadto pewną funkcję, o której nie każdy może wiedzieć. Chodzi mianowicie o to, że po montażu na łączeniu ścian i sufitu, optycznie podwyższają pomieszczenie. Szczególnie przyda się to w lokalach o małej wysokości i kubaturze. Jednakże produkty tego typu rewelacyjnie będą też wyglądać w wysokich pomieszczeniach, na przykład w kamienicach. Zarówno listwy przysufitowe styropianowe, jak i listwy przysufitowe poliuretanowe, to komponenty niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia, dlatego ich zakup będzie wiązał się z wieloletnią eksploatacją.