Dekoracyjne panele ścienne 3D cena

Dekoracyjne Panele ścienne 3D zbierają wśród nabywców sztukaterii  Dekoracyjne panele ścienne 3D cena - Panele ścienne 3D aranżacjecoraz lepsze opinie. Te nieprzeciętne elementy tworzone są w coraz to bardziej wymyślnych wzorach. Dzięki temu chętnie wybierają je właściciele nowoczesnych domów i mieszkań, ale również przedsiębiorcy czy developerzy. Panele tego typu mogą funkcjonować jako odważne przełamanie wystroju prywatnego lokalu, ale też świetnie sprawdzą się w innych miejscach. W lokalach usługowych lub hotelach czy barach i restauracjach stworzą wrażenie ekskluzywności i elitarności. To zachwyci oko klientów i podświadomie podpowie, by często wracali. Jeśli lubujesz się w nowoczesnym designie architektonicznym, dostępne u nas panele trójwymiarowe będą dla Ciebie idealnym wyjściem na upiększenie Twojego otoczenia.

Dekoracyjne panele ścienne 3D ceny i wzory

Kategoria dekoracyjne panele ścienne 3D to w naszym sklepie atrakcyjne ceny i modne wzory. Obecnie posiadamy kilkanaście futurystycznych i wizjonerskich modeli, które zachwycają odważną i przebojową stylistyką. Cena pojedynczego panelu wynosi jedynie 127 złotych. Zachęcamy do zapoznania się z licznymi wzorami, wśród których znajdziecie Państwo zarówno kwiaty, kwadraty, linie czy koła. Jeśli zależy Wam na wprowadzeniu oryginalnego i nowatorskiego designu, jest to wyjście właśnie dla Was!

Nowoczesne kasetony ścienne 3D - ozdobne elementy na ścianę

Nowoczesne kasetony ścienne 3D doskonale sprawdzają się jako ozdobne elementy na ścianę. Przy swoim doskonałym wyglądzie są one również wdzięcznym materiałem do użytkowania. Wykonane zostały z poliuretanu. To nowoczesne tworzywo, które zapewnia wytworzonemu z niego produktowi ogromną wytrzymałość i jednocześnie niską wagę. W dodatku można je pokrywać farbą, dzięki czemu dopasowanie kolorystyczne paneli do otoczenia jest bardzo łatwe. Stwarza to też dodatkowe możliwości aranżacyjne dla ich nabywcy. Nasze kasetony są proste w aplikacji, a wystarcza do tego jedynie klej montażowy do sztukaterii. Montaż będzie więc prosty nawet dla osoby, która nigdy wcześniej nie zajmowała się podobnymi pracami.

Panele ścienne 3D aranżacje różnych pomieszczeń

Dostępne w Decorbook panele ścienne 3D umożliwiają aranżację różnych pomieszczeń. Można stosować je zarówno w salonie, przedpokoju, pokoju dziecięcym czy łazienkach i kuchniach. Otoczenie nie gra roli, ponieważ poliuretan pozostaje niewzruszony na działanie wody, wilgoci czy pleśni. W ten sposób panele można umieszczać nawet we wnętrzach o podwyższonej wilgotności.