Listwa Sufitowa Z1220

Producent: NMC
Czas dostawy: Dostępny
135,90  brutto/mb
Cena 2 mb: 271,80 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary listwy
Wysokość 7,5cm
Szerokość 5cm
Długość (+/- 1%): [cm] 200 cm
Materiał Poliuretanowe
Wykończenie Gładkie

Listwa sufitowa Z1220 jest elementem sztukaterii wewnętrznej, stosowanym w miejscu zbiegu sufitu ze ścianą. Służy do harmonijnego połączenia tych powierzchni oraz optycznego podwyższenia pomieszczenia. Biała, pozbawiona zdobień listwa, dyskretnie prezentuje się w pomieszczeniu. Z uwagi na swoje wymiary, maskuje pęknięcia i nierówności pod sufitem. Pozwala także na ukrycie pod nią kabli i przewodów.

Elegancka listwa sufitowa może zostać przemalowana, w celu jej wyeksponowania lub scalenia z barwami wnętrza, ponieważ została fabrycznie pokryta warstwą farby podkładowej, która ułatwia dalsze malowanie i zwiększa przyczepność farby. Do malowania należy użyć bezrozpuszczalnikowych farb lateksowych lub akrylowych.

dowolna kolorystka
łatwe w montażu
lekkie i elastyczne
niepalne
twarde i trwałe
gwarancja jakości

Listwa jest wykonana z odpornego na zarysowania i uszkodzenia poliuretanu. Materiał ten jest lekki, cechuje się wysoką przyczepnością na kleju montażowym oraz możliwością łatwej obróbki, ponieważ możemy go docinać do wymaganej długości piłą mechaniczną lub piłą ręczną, najlepiej w skrzynce uciosowej. Łatwy w aplikacji i szybkoschnący klej montażowy jest dostępny w sklepie Decorbook.pl i można go otrzymać w jednej paczce razem z listwą.

Ważnymi cechami listwy, przemawiającymi o bezpieczeństwie jej użytkowania, są niepalność, nietoksyczność oraz odporność na wilgoć, dzięki której nie musimy się obawiać rozwoju niepożądanych grzybów i pleśni. Element nie chłonie wody i może być montowany w kuchni i łazience oraz zmywany na mokro.

Główne zastosowanie listwy sufitowej Z1220:

  • eleganckie zamaskowanie miejsca łączenia sufitu i ściany,
  • optyczne podwyższenie pomieszczenia.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię