Listwy przysufitowe gładkie

Listwy przysufitowe gładkie to propozycja na eleganckie i stylowe połączenie ścian i sufitu. Oryginalnie wytwarzane w białej barwie komponenty, stanowią doskonałe wykończenie dla górnych partii pomieszczeń. Prezentują się niezwykle elegancko i potrafią znacznie odmienić charakter wnętrza. Dzięki umieszczeniu tuż pod sufitem, optycznie podwyższają całe pomieszczenie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty ze styropianu od renomowanego i uznanego producenta Decor System, jak również szereg listew wykonanych z poliuretanu. Zarówno jeden typ, jak i drugi, charakteryzuje się maksymalną wytrzymałością i niską wagą przy jednoczesnej odporności na działanie wody i wilgoci.

Warto wspomnieć, że listwy przysufitowe gładkie przystosowane są do malowania na dowolne kolory. Nabywcy mogą użyć do tego farb do wnętrz bez dodatku rozpuszczalników. Dzięki temu produkt bardzo łatwo dostosować pod względem kolorystycznym do danego pomieszczenia. To bardzo istotna kwestia w przypadku wnętrz, które nie są pomalowane na biało, lecz posiadają inne kolory ścian czy nawet sufitu.