Listwy ścienne dekoracyjne

Listwy ścienne dekoracyjne to produkt sztukateryjny, który skutecznie potrafi przełamać strukturę Listwy ścienne dekoracyjneściany. Dzięki zastosowaniu tego typu komponentów, jesteśmy w stanie w bardzo efektowny sposób udekorować ścianę. W dodatku montaż profili ściennych zabezpiecza podłoże przed ewentualnymi uszkodzeniami. Jest to szczególnie istotne na przykład w biurach czy wszelkiego rodzaju pracowniach, gdzie ściana ma styczność z krzesłami obrotowymi i innymi przedmiotami.

Wszyscy dobrze znamy chyba historię, gdy na świeżo pomalowanej ścianie już na drugi dzień pojawiają się ciemne ślady i zarysowania. Cała praca jest spisana na straty, a pieniądze wydane na farbę idą niejako "w błoto". Wystarczyłoby umieścić listwy ścienne dekoracyjne, które stanowią skuteczną barierę przed niepotrzebnym i szkodliwym kontaktem z powierzchnią ścian.

Warto też zwrócić uwagę na dekoracyjne aspekty takiego rozwiązania. Umieszczenie produktu w środkowej części ściany spowoduje wizualne przełamanie jej struktury na dwie części, co znacznie podniesie efektowność designu całego pomieszczenia. W naszej ofercie znajdują się różnorodne wzory, dlatego zachęcamy do przejrzenia każdego z nich i wybrania najodpowiedniejszego dla Państwa wnętrza.