Listwa oświetleniowa LO18

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
60,00  brutto/mb
Cena 2 mb: 120,00 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary Listwy Oświetleniowej
Wysokość 11cm
Szerokość 12cm
Długość (+/- 1%): [cm] 200 cm
Rodzaj Listwy oświetleniowe ścienne

Listwa oświetleniowa LO18 charakteryzuje się nie tylko bardzo wysoką jakością wykonania, ale też zadbano o to, aby była ona możliwie jak najbardziej funkcjonalna.

To, od czego koniecznie należy zacząć, jeśli mówimy o opisywanej listwie, to przede wszystkim rodzaj materiału, z którego została ona wykonana. Tworzywem bazowym jest w tym przypadku wysokiej jakości styropian EPS 200. Jego nadrzędną cechą jest nie tylko fakt, iż jest lekki, ale też wykazuje bardzo dużą odporność na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych. Warto wspomnieć tutaj chociażby nadmierną wilgoć, zbyt suche powietrze czy powstawanie mikropęknięć. Te ostatnie, nie występują także z tego powodu, iż listwa została pokryta na gładko cienką warstwą kruszywa kwarcowego oraz żywicy akrylowej. Dzięki takiej kombinacji nie tylko zapobiegnięto powstawaniu mikropęknięć na listwie oświetleniowej, ale też nadano jej odpowiednią elastyczność. To z kolei przekłada się na intuicyjny i nie przysparzający żadnych problemów montaż takiej listwy. Dodatkowo, każda listwa, którą zakupicie Państwo w naszym sklepie, posiada dołączone wskazówki montażowe. Tym samym nie ma konieczności zatrudniania specjalnej ekipy remontowej, która takie listwy w naszym mieszkaniu zainstaluje.

Kolejną cechą, która charakteryzuje listwę LO18, jest fakt, że można ją określić mianem produktu 2w1. Nie tylko daje nam ona odpowiednie światło w wybranym przez nas pomieszczeniu, ale też – o czym nie należy zapominać – znacząco przyczynia się do zmniejszenia wysokości rachunków za prąd. Wszystko dzięki temu, że taśma led wykazuje bardzo wysoką energooszczędność, jednocześnie zapewniając odpowiedni poziom oświetlenia konkretnego pomieszczenia.

Co więcej, jeśli mamy do czynienia z pomieszczeniem o bardzo małych rozmiarach, za pomocą listwy oświetleniowej LO18 jesteśmy w stanie optycznie je powiększyć. Dzięki temu, w jaki sposób rozchodzi się światło emitowane przez listwę, jest to możliwe. Zakrycie krawędzi pomiędzy sufitem a ścianą także optycznie zwiększa wysokość pomieszczenia, co także działa na jego korzyść.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię