Listwa oświetleniowa LO18A

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
49,00  brutto/mb
Cena 2 mb: 98,00 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary Listwy Oświetleniowej
Wysokość 8cm
Szerokość 8,5cm
Długość (+/- 1%): [cm] 200 cm
Rodzaj Listwy oświetleniowe ścienne

Czym dokładnie charakteryzuje się listwa oświetleniowa LO18A? Jakie są jej najważniejsze cechy? To, co jest zdecydowanie najistotniejszą kwestią dla kupującego, to występowanie zależności pomiędzy jakością wykonania konkretnego produktu, a jego ceną. Tę zależność nasza listwa spełnia w każdym calu. Nie jest to jednakże jej jedyna zaleta.

Podstawową cechą, jeśli mowa o modelu LO18A jest to, z jakich dokładnie materiałów został on wykonany. Na samym początku wskazać należy tutaj przede wszystkim materiał bazowy, czyli styropian EPS 200, który stanowi podstawę naszej listwy oświetleniowej. To, co także należy podkreślić, to fakt, że listwa ta została dodatkowo pokryta bardzo dobrej jakości kruszywem kwarcowym oraz żywicą akrylową. W ten sposób nie tylko zabezpieczono listwę przed powstawaniem mikropęknięć, ale też zadbano o to, aby była ona odpowiednio elastyczna. To z kolei w bardzo prosty sposób przekłada się na jej montaż. Warto podkreślić, że nie ma konieczności zatrudniania wykwalifikowanej ekipy do aplikacji takiej listwy. Dzięki załączonym do każdej listwy wskazówkom montażowym, jesteście w stanie Państwo wykonać taki montaż samodzielnie.

Nie są to jednakże jedyne zalety, którymi charakteryzuje się listwa. W przypadku małych pomieszczeń jest ona w stanie optycznie je powiększyć. Dzięki temu, w jaki sposób rozchodzi się światło, które emitowane jest przez listwę, jest to jak najbardziej możliwe. Co więcej, warto zaznaczyć, że nie ma ani grama przesady w określaniu listwy oświetleniowej LO18A produktem 2w1. Nie tylko jest ona funkcjonalna, ale też w znaczącym stopniu może się przyczynić do zmniejszenia wysokości rachunków za prąd. Faktem jest, że taśma led, która emituje światło, jest energooszczędna, a dodatkowo w bardzo dobry sposób jest ona w stanie doświetlić pomieszczenie, w którym została zamontowana. Co za tym idzie, nie musimy za każdym razem zapalać górnego światła, które emitowane jest przez świetlówki, aby w wybranym przez nas pomieszczeniu było jasno i jednocześnie przytulnie.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię