Gzyms Elewacyjny GE-17

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
69,00  brutto/mb
Cena 2 mb: 138,00 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary Gzymsy
Wysokość 16cm
Miejsce użycia Gzyms pod parapet Gzyms pod podbitkę Gzyms wokół budynku
Szerokość 5cm
Długość (+/- 1%): [cm] 200 cm

Gzyms elewacyjny GE-17 jest elementem sztukaterii zewnętrznej do montowania w rejonach parapetów okiennych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by przytwierdzić je na całej powierzchni ściany. Element perfekcyjnie współgra optycznie z materiałami dekoracyjnymi, tworząc docelowo niepowtarzalny wygląd nieruchomości. Może być stosowany w budynkach mieszkalnych oraz usługowych, na całej powierzchni ścian lub tylko punktowo, podkreślając wybrane elementy, przykładowo wspomniane parapety lub inne. Ułożenie jej na całej długości budynku powoduje optyczne oddzielenie jego części.

Oferowany gzyms elewacyjny został wykonany z trwałego i odpornego na zarysowania i pęknięcia styropianu EPS 200. Produkt pokryto warstwą tynku sztukateryjnego, doskonale imitującego naturalny piaskowiec. Listwa może zostać przemalowana na dowolny kolor farbami, które nie zawierają rozpuszczalników. Zalecane są farby elewacyjne.

Atutem gzymsu okiennego jest jej łatwy montaż, który odbywa się za pośrednictwem kleju. W celu ukrycia łączeń pomiędzy montowanymi ozdobami należy użyć masy do maskowania łączeń, dostępnej w sklepie Decorbook.pl.

Oferowana listwa podokienna jest odporna na działanie wilgoci, dlatego nie musimy się obawiać opadów. Dobrze znosi również promieniowanie słoneczne.

Główne zastosowanie gzymsu okiennego GE-17:

  • zabezpieczenie ścian budynku przed uszkodzeniami i zaciekami,
  • nadanie oryginalnego wyglądu elewacji budynku.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię