Gzyms Elewacyjny GE-6

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
71,30  brutto/mb
Cena 2 mb: 142,60 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary Gzymsy
Wysokość 14cm
Miejsce użycia Gzyms pod parapet Gzyms pod podbitkę Gzyms wokół budynku
Szerokość 6,8
Długość (+/- 1%): [cm] 200 cm

Gzyms elewacyjny GE-6 jest eleganckim elementem sztukaterii zewnętrznej, ze względu na swój design sprawdzi się jako ozdoba każdego budynku o klasycznym charakterze. Produkt gustownie podkreśli przestrzeń przyokienną, maskując jednocześnie miejsce styku ściany i parapetu. Ponadto zabezpieczy ścianę przed pojawiającymi się zaciekami, które powstają podczas deszczu.

Oferowany gzyms może zostać dopasowany kolorystycznie do indywidualnych potrzeb, ponieważ możemy go malować przy użyciu farb akrylowych lub silikonowych. Ważne jest, aby były to farby bez rozpuszczalników.

Gzyms elewacyjny jest trwały i odporny na zarysowania i uszkodzenia, nie pojawiają się na nim mikropęknięcia. Wykonano go z wysokiej jakości styropianu EPS 200, który został dodatkowo pokryty warstwą najlepszej jakości tynku sztukatorskiego. Materiał ten charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dużą odpornością na działanie wysokich, jak również niskich temperatur. Nie są w stanie go też uszkodzić żadne, nawet najbardziej intensywne opady atmosferyczne. W przypadku uszkodzeń mechanicznych produktu możemy go odnowić za pomocą gotowej masy szpachlowej do sztukaterii. 

Montaż gzymsu przyokiennego nie jest skomplikowany i odbywa się za pomocą kleju montażowego, szybkoschnącego i łatwego w aplikacji. Do maskowania miejsc łączeń możemy użyć masy szpachlowej. Preparaty te są dostępne w sklepie Decorbook.pl.

Główne zastosowanie gzymsu elewacyjnego GE-6:

  • wykończenie przestrzeni przydrzwiowych i przyokiennych na elewacjach budynków ,
  • element dekoracyjny chroniący przed zaciekami.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię