Gzyms Elewacyjny GE-14

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
96,60  brutto/mb
Cena 2 mb: 193,20 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary Gzymsy
Wysokość 17cm
Miejsce użycia Gzyms nad okno Gzyms pod parapet Gzyms pod podbitkę
Szerokość 8,5cm
Długość (+/- 1%): [cm] 200 cm

Gzyms elewacyjny GE-14 jest elementem architektury zewnętrznej, który nie tylko pozwala na dekorację przy jego pomocy ścian, ale także daje ochronę ściany przed uszkodzeniami. Stosowany jest przeważnie w rejonach przyokiennych, gdzie nie dopuszcza do powstawania zacieków.

Gzyms może być położony na całej długości budynku, optycznie oddzielając jego część od pozostałej. Potrafi to wpłynąć na percepcję proporcji budynku. Gzymsy sprawdzą się w budynkach mieszkalnych i usługowych, w każdym z nich elementy te stanowią ciekawą i wyróżniającą się ozdobę oraz mogą wpłynąć na wartość nieruchomości.

Oferowany gzyms okienny został wykonany z nowoczesnego i trwałego styropianu EPS 200, pokrytego specjalną warstwą tynku sztukateryjnego o wyglądzie naturalnego piaskowca. Element został przystosowany pod dalsze malowanie i możemy w każdej chwili zmienić jego barwę. Należy pamiętać, żeby do malowania używać farb, które nie zawierają rozpuszczalników, przykładowo lateksowych lub akrylowych. Mogą być to farby fasadowe.

Atutem gzymsu ze styropianu jest odporność na działanie czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, śnieg lub promienie UV, co zapewnia długoletnią i bezproblemową eksploatację produktu.

Główne zastosowanie gzymsu GE-14:

  • ochrona przed uszkodzeniami i zaciekami,
  • eleganckie zwieńczenie aranżacji ścian zewnętrznych budynku.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię