Gzyms Elewacyjny GE-22

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
71,30  brutto/mb
Cena 2 mb: 142,60 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary Gzymsy
Wysokość 15cm
Miejsce użycia Gzyms pod parapet Gzyms pod podbitkę Gzyms wokół budynku
Szerokość 6cm
Długość (+/- 1%): [cm] 200 cm

Gzyms elewacyjny GE-22 jest oryginalnym elementem ozdobnym stosowanym na zewnętrznej części budynku. Równoległe pasy z widocznymi żłobieniami stanowią oryginalny i elegancki akcent podkreślający stylowość obiektu. Gzyms elewacyjny może być układany na elewacji każdego typu nieruchomości, niezależnie czy jest to budynek mieszkalny, czy też usługowy. W każdym z nich wyróżniać się będzie jako gustowna ozdoba i podniesie wartość budynku.

Gzyms elewacyjny został pokryty warstwą tynku sztukateryjnego imitującego naturalny piaskowiec, lecz w razie potrzeby może zostać przemalowana na dowolny kolor i dopasowana do indywidualnych potrzeb. Malowanie należy przeprowadzić farbami elewacyjnymi wolnymi od rozpuszczalników.

Oferowany produkt wykonano z trwałego styropianu EPS 200, odpornego na zarysowania i działanie czynników atmosferycznych, cechy te zapewniają jego długoletnią i bezproblemową eksploatację. Zastosowanie gzymsów pomaga ukryć pęknięcia i nierówności ścian, a także niweluje zacieki w rejonach okien i drzwi.

Atutem produktu jest możliwość jego samodzielnego montażu, którego możemy dokonać za pomocą kleju montażowego i przytwierdzić element do tynku lub warstwy ocieplenia budynku.

Główne zastosowanie gzymsu do elewacji GE-22:

  • prestiżowe wykończenie elewacji budynku,
  • ochrona przed uszkodzeniami i zaciekami.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię