Gzyms Elewacyjny GE-8

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
78,20  brutto/mb
Cena 2 mb: 156,40 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary Gzymsy
Wysokość 15cm
Miejsce użycia Gzyms nad okno Gzyms pod parapet Gzyms pod podbitkę Gzyms wokół budynku
Szerokość 7cm
Długość (+/- 1%): [cm] 200 cm

Gzyms elewacyjny GE-8 to wysoki, elegancki gzyms styropianowy, montowany w przestrzeni przyokiennej lub przydrzwiowej na elewacjach budynków. Głównym zadaniem oferowanego panelu stropowego jest zamaskowanie miejsca łączenia ściany i okna lub drzwi i ewentualnych niedoskonałości w tym obszarze. Dodatkową korzyścią, wynikającą z zastosowania produktu, jest zabezpieczenie ściany przed zaciekami, które powstają na przykład podczas deszczu.

Gzyms elewacyjny został warstwą najlepszej jakości tynku sztukatorskiego, jest gotowy do dalszego malowania za pomocą farb niezawierających rozpuszczalników, np. akrylowych lub silikonowych. Gzyms odmieni każdą elewację i nada jej indywidualnego charakteru.

Produkt jest wykonany z trwałego styropianu EPS 200. Materiał ten charakteryzuje się przede wszystkim bardzo wysoką odpornością na działanie wysokich, jak również niskich temperatur. Nie są w stanie go też uszkodzić żadne, nawet najbardziej intensywne opady atmosferyczne. Dzięki temu, że został on powleczony na gładko warstwą najlepszej jakości tynku sztukatorskiego, gzyms jest niezwykle odporny na powstawanie mikropęknięć.

Zaletą gzymsu do elewacji jest możliwość jego łatwego montażu za pomocą szybkoschnącego kleju montażowego, który możemy nabyć w sklepie Decorbook.pl.

Główne zastosowanie gzymsu elewacyjnego GE-8:

  • zabezpieczenie przestrzeni przyokiennych i przydrzwiowych przed zaciekami,
  • element dekoracyjny, nadający charakteru elewacji.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię