Gzyms Elewacyjny GE16A

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
62,00  brutto/mb
Cena 2 mb: 124,00 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary Gzymsy
Wysokość 16cm
Miejsce użycia Gzyms nad okno Gzyms pod parapet Gzyms pod podbitkę Gzyms wokół budynku
Szerokość 4cm
Długość (+/- 1%): [cm] 200 cm

Gzyms elewacyjny GE-16A służy do ozdoby oraz ochrony elewacji zewnętrznej budynku. Dzięki zastosowaniu gzymsu w okolicach okien i drzwi ochronimy ścianę przed zaciekami i uszkodzeniami. Uzyskamy idealne krawędzie i ozdobimy wspomniane przestrzenie. Element może być montowany na ścianach zewnętrznych każdego typu budynków, zarówno mieszkalnych, jak i usługowych. Zdobienie da się wykonać na całej długości budynku, sprytnie oddzielając optycznie jego część, lub tylko na jego wybranych fragmentach, przykładowo przy wspomnianych drzwiach i oknach.

Oferowany gzyms elewacyjny jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, gdyż nie chłonie wody oraz nie odkształca się pod wpływem słońca. Z uwagi na to, że wykonano go z nowoczesnego i trwałego styropianu pokrytego warstwą specjalnego tynku sztukateryjnego, doskonale imituje wygląd naturalnego piaskowca. W razie konieczności możemy nadać mu indywidualnych cech poprzez przemalowanie farbami lateksowymi lub akrylowymi, które nie zawieją rozpuszczalników. Zaleca się farby elewacyjne.

Atutem oferowanego gzymsu okiennego jest łatwość montażu i scalenia z pozostałymi elementami. Służy do tego specjalny klej oraz masa do maskowania łączeń, którą możemy nabyć w sklepie Decorbook.pl.

Główne zastosowanie gzyms zewnętrznego GE-16A:

  • zabezpieczenie ścian przed uszkodzeniem oraz zaciekami,
  • elegancki i oryginalny design zdobionych powierzchni.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię