Filar Półkolumny C4000H

Producent: Mardom Decor
Czas dostawy: Dostępny
643,40 
Ilość:
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary Elementów Kolumn
Wysokość 242,5cm
Średnica 15cm
Szerokość 15cm
Rodzaj Kolumny Półkolumna

Filar półkolumny C4000H znajdzie zastosowanie tam, gdzie nie możemy wykorzystać pełnych kolumn. Sztukateria tego typu wykorzystywana jest podczas renowacji pomieszczeń użytkowych i mieszkalnych, między innymi restauracji, holów, korytarzy, hoteli i innych. Model C4000H może być osadzany w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na tarasach oraz balkonach. Filar pokojowy to nawiązanie do klasycznej architektury i motywów śródziemnomorskich.

Półkolumna pokojowa została wykonana z POLIURETANU, materiału cenionego przez osoby zajmujące się remontami za swoje właściwości. Może być wykorzystywany w pomieszczeniach o różnych temperaturach i różnych poziomach wilgotności, dlatego można go stosować w łazienkach, kuchniach, a nawet na basenach czy też saunach. Podczas produkcji kolumn nie wykorzystuje się azbestu, cyjanitu, czy też CFC. To produkt w 100% bezpieczny dla użytkowników. 

Kolumny do pokoju mogą być przemalowane. W podstawowej wersji występują one w kolorze białym, ale warto nanieść na nie odpowiednią, zabezpieczającą warstwę farby, aby uzyskać jeszcze lepszy efekt i dopasowanie do remontowanych powierzchni. Do malowania wszelkiego rodzaju sztukaterii zaleca się farby silikonowe, akrylowe lub winylowe. 

Kolumny należy mocować za pomocą odpowiednio dobranych klei do sztukaterii. Warto dobrać odpowiedni klej do pomieszczenia oraz rodzaju sztukaterii, by uzyskać najlepsze efekty. Wszystkie kleje i inne potrzebne do montażu produkty można zakupić w Decorbook.

Uwaga: Filar można łączyć swobodnie z innymi elementami sztukaterii - podstawami i głowicami.
Wysokość kolumny to 242,5 cm.

Główne zastosowanie półkolumny C4000H:

  • wykończenie kolumn,
  • ozdoba pomieszczeń i otwartych przestrzeni.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię