Listwa oświetleniowa LO3

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
59,80  brutto/mb
Cena 2 mb: 119,60 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary Listwy Oświetleniowej
Wysokość 8,5cm
Szerokość 10cm
Długość (+/- 1%): [cm] 200 cm
Rodzaj Listwy oświetleniowe ścienne

Listwa oświetleniowa LO3 - co tak naprawdę sprawia, że zakup tej listwy jest dla nas ze wszech stron korzystny? Podkreślić należy tutaj przede wszystkim jej najwyższą jakość wykonania, jak również – dbałość jeśli chodzi o wykończenie detali listwy. Nie są to jednakże jedyne cechy, które można zaliczyć na poczet zalet.

Zacznijmy jednak od początku, czyli od jakości wykonania listwy. Do jej stworzenia wykorzystano wysokiej jakości styropian EPS 200. To, co jest jego najważniejszą cechą, to trwałość. Styropian ten, choć bardzo lekki, wykazuje cechy, które każą nam go określać jako bardzo trwały. Jest oporny na działanie najróżniejszych czynników zewnętrznych. Warto też zaznaczyć, że dodatkowo, aby wzmocnić produkt, pokryto go cienką warstwą żywicy akrylowej, połączonej z kruszywem kwarcowym. Takie rozwiązanie nie tylko sprawia, że nasza listwa jest odporna na działanie najróżniejszych czynników zewnętrznych, ale też – co warto podkreślić – wykazuje ona cechy elastyczności. To z kolei przyczynia się do bardzo intuicyjnego jej montażu. Jedyne czego tak naprawdę będziemy do tego celu potrzebowali, to trochę czasu oraz specjalnego kleju do montażu elementów sztukaterii wewnętrznej.

Kolejną cechą, którą bez najmniejszego problemu można przypisać listwie jest to, że za jej pomocą będziemy w stanie optycznie powiększyć nawet bardzo małe pomieszczenie. Dzięki temu, że światło emitowane przez taśmę led idzie do góry, ściany pomieszczenia stają się optycznie wyższe. Z kolei wrażenie rozchodzącego się światła po suficie sprawia, że pomieszczenie optycznie się też poszerza. Między innymi dlatego właśnie listwy oświetleniowe są tak często montowane właśnie w małych mieszkaniach w blokach.

W naszym sklepie listwy oświetleniowe dostępne są jedynie w kolorze białym. Nie oznacza to jednak, że w takim kolorze muszą one pozostać po zamontowaniu. Wręcz zaleca się dodatkowe pomalowanie listwy oświetleniowej na wybrany kolor, aby dodatkowo ją wzmocnić, ale też odpowiednio dopasować do pozostałych elementów wystroju naszego wnętrza. W tym celu najlepiej jest użyć farby przeznaczonej do malowania powierzchni, które znajdują się wewnątrz – silikonowej lub akrylowej.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię