Listwy ścienne gładkie

Listwy ścienne gładkielistwy ścienne gładkie - listwy ścienne płaskie to doskonały sposób na eleganckie przełamanie jednolitości ściany. W dodatku produkty z tej grupy skutecznie chronią podłoże przed uszkodzeniami i defektami. To również dobry sposób, by uchronić powierzchnię przed brudem i zarysowaniami. Komponenty tego typu szczególnie przydatne będą więc w pomieszczeniach typu korytarze i przedpokoje, gdzie przewija się wiele osób.

Listwy ścienne płaskie doskonale sprawdzą się również w biurach. Każdy, kto pracował kiedyś w takim miejscu wie doskonale, jak łatwo brudzą i uszkadzają się tam ściany. Wszystko przez wszechobecne krzesła obrotowe. Zastosowanie profili naściennych zapewnia skuteczną barierę ochronną dla powierzchni.

Prezentowane produkty zostały wykonane z nowoczesnych tworzyw sztucznych - głównie duropolimeru lub poliuretanu. Materiały te to gwarancja ogromnej wytrzymałości oraz odporności na działanie wody i innych cieczy oraz promieni słonecznych, które mogą wpadać do domu. Klienci, którzy decydują się na zakup naściennych profili, w praktyce inwestują więc w produkt, służący przez wiele lat.