Listwa oświetleniowa LO11

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
81,65  brutto/mb
Cena 2 mb: 163,30 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary Listwy Oświetleniowej
Wysokość 15cm
Szerokość 10,5cm
Długość (+/- 1%): [cm] 200 cm
Rodzaj Listwy oświetleniowe ścienne

Co dokładnie sprawia, że listwa oświetleniowa LO11 jest produktem, który tak często jest kupowany przez naszych klientów? Czynników, które przemawiają na korzyść jej zakupu jest bardzo dużo. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o cenę listwy czy samą jakość jej wykonania, ale bardzo ważne jest także to, czy w ogóle listwa będzie spełniała swoje podstawowe funkcje. Ważne jest także to, aby cena zakupu listwy była w pełni kompatybilna z jej jakością.

Zacznijmy od materiału, z którego została wykonana listwa. Bazą do jej stworzenia jest styropian EPS 200. Materiał ten wykazuje bardzo dużą odporność na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych, takich, jak np. wilgoć, nadmiernie suche powietrze czy powstawanie mikropęknięć. Dodatkowo, jest on też bardzo lekki, co korzystnie wpływa na sam montaż listwy oświetleniowej. Żeby jednak była ona dobrze zabezpieczona, dodatkowo została pokryta kruszywem kwarcowym oraz żywicą akrylową. Takie połączenie materiałów zapewnia nie tylko wysoką trwałość produktu, ale też – dzięki pokryciu listwy oświetleniowej żywicą akrylową – właściwą elastyczność. Zaleca się jednak, aby po zamontowaniu listwy, przemalować ją przynajmniej jedną warstwą dobrej jakości farby akrylowej lub silikonowej, przeznaczonej do malowania wewnątrz. Dzięki temu, listwa zyska pożądany przez naszych klientów wygląd.

Kolejną cechą, której absolutnie nie można pominąć, kiedy mówimy o LO11 jest fakt, że znacząco przyczynia się ona do zmniejszenia wysokości rachunków za prąd. W jaki sposób? Otóż taśma led, która emituje światło z listwy, wykazuje bardzo wysokie właściwości jeśli chodzi o jej energooszczędność. Dodatkowo – bardzo dobrze jest ona w stanie oświetlić pomieszczenie. Tym samym, nie zawsze musimy zapalać górne światło, aby w komfortowych warunkach korzystać z wybranego pomieszczenia. Co więcej, jeśli mamy do czynienia z pomieszczeniem niskim oraz bardzo małym, za pomocą listwy oświetleniowej LO11 jesteśmy w stanie optycznie je powiększyć. Wszystko za sprawą tego w jaki sposób rozchodzi się światło emitowane z listwy.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię