Listwa oświetleniowa LO2B

Producent: Decor System
Czas dostawy: Dostępny
54,05  brutto/mb
Cena 2 mb: 108,10 
Ilość:
mb
Polecamy również
Ocena: 0 na 5 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

od 30 zł  przesyłka kurierska

608 921 068 pn-pt: od 8 do 18
sb: od 8 do 14
Próbki produktów gratis!
Bezpieczne płatności payu, paypal, tpay
24 miesiące gwarancji na asortyment
Wymiary Listwy Oświetleniowej
Wysokość 10cm
Szerokość 7cm
Długość (+/- 1%): [cm] 200 cm
Rodzaj Listwy oświetleniowe ścienne

Czym odznacza się listwa oświetleniowa LO2B, że cieszy się tak dużym zainteresowaniem klientów? Czynników, które są przyczyną tego stanu rzeczy, jest bardzo dużo. Przede wszystkim wskazać należy tutaj na niezwykłą funkcjonalność listwy oświetleniowej oraz bardzo wysoką jakość jej wykonania. To zdecydowanie najważniejsze jej zalety, ale z całą pewnością nie są jedyne.

Zacznijmy przede wszystkim od tego czym dokładnie charakteryzuje się nasza listwa, jeśli chodzi o jej wykonanie. Do jej stworzenia użyty został wysokiej jakości styropian EPS 200. Styropian ten odznacza się nie tylko bardzo dużą odpornością na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych, ale też jest on niezwykle lekki. To z kolei sprawia, że montaż listwy jest niezwykle intuicyjny. Żeby jednak dodatkowo zabezpieczyć listwę chociażby przed powstawaniem mikropęknięć, pokryto ją cienką warstwą żywicy akrylowej połączonej z najwyższej jakości kruszywem kwarcowym. Taka mieszanka zapewnia nie tylko doskonałą trwałość listwy, ale też nadaje jej stosownej elastyczności.

Co jeszcze warte jest uwagi, kiedy mówimy o zaletach tego produktu? Na samym początku wspomnieliśmy o tym, że wykazuje on bardzo dużą funkcjonalność i jest to prawda. Listwa oświetleniowa to w zasadzie produkt 2w1. Przede wszystkim sprawia ona, że nawet bardzo małe pomieszczenie – np. pokój w bloku – będzie nam się za jej sprawą wydawał znacznie większy, niż w rzeczywistości. Co więcej, decydując się na rozwiązanie, jakim jest listwa LO2B, znacząco zmniejszamy wysokość naszych rachunków za prąd. Prawdą jest bowiem to, że taśma led, która emituje światło w naszej listwie oświetleniowej, jest energooszczędna, a przy tym daje wystarczającą ilość światła, aby pomieszczenie zostało odpowiednio oświetlone. Nie będziemy musieli zatem za każdym razem zapalać górnego światła.

Listwa oświetleniowa LO2B jest w naszym sklepie dostępna w kolorze białym. Nie oznacza to jednak, że w takim kolorze ostatecznie musi pozostać. Nasze listwy można bez najmniejszego problemu pomalować na dowolnie wybrany kolor odpowiednią farbą przeznaczoną do malowania powierzchni wewnątrz pomieszczeń.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię