Zworniki elewacyjne

Zworniki elewacyjne to elementy sztukaterii zewnętrznej, które stwarzają  zworniki elewacyjnewiele możliwości aranżacyjnych dla budynków różnego typu. W ostatnim czasie największą furorę robią przede wszystkim wśród właścicieli domów jednorodzinnych. Jednak chętnie wybierane są również przez wspólnoty mieszkaniowe, developerów oraz przedsiębiorców. Elementy te dobrze wyglądają bowiem zarówno na zabudowie jednorodzinnej, wielorodzinnej, jak i budynkach usługowych czy użyteczności publicznej.

Dostępne w naszym sklepie zworniki mają kształty trapezu i kwadratu. Prezentują różnorodną stylistykę, dlatego klient może bez problemu wybrać element idealnie dopasowany do stylu jego budynku. Można nimi upiększyć obudowę drzwi lub okien w bardzo wytworny i efektowny sposób. Ważną informacją jest fakt, że do montażu tych elementów wystarczy specjalistyczny klej. Klient nie musi więc ściągać i opłacać ekipy remontowej lub fachowca od wykańczania elewacji.

Produkty te zostały wykonane z niezwykle trwałego styropianu, model EPS 200. Zapewnia od wieloletnie użytkowanie i odporność na wodę, wilgoć, pleśń czy działanie słońca. Zarówno zimą, jak i latem, zworniki będą cieszyć nienagannym wyglądem i kondycją.