Fasety elewacyjne

Nie ulega wątpliwości, że jednymi z najatrakcyjniejszych produktów fasety elewacyjne - Podbitka dachowa ze styropianu ceny sztukaterii zewnętrznejfasety elewacyjne. To grupa komponentów, które nadają budynkowi wytwornego wyglądu, a jednocześnie pełnią ważne funkcje ochronne. W naszym sklepie znajdziecie Państwo kilkanaście modeli tego produktu, które charakteryzują się odmiennymi rozmiarami i wzorami. Dzięki temu na pewno znajdziecie typ fasety w pełni odpowiadający Waszym potrzebom. Fasety dzięki swojemu designowi podnoszą walory wizualne budynku i czynią go bardziej wytwornym. Świetnie komponują się również z innymi elementami sztukaterii elewacyjnej, takimi jak: kolumny, bonie czy listwy elewacyjne. Wielu klientów skorzystało z tego rozwiązania i zawsze otrzymywaliśmy pozytywne recenzje po zakupach. Wspomniane funkcje ochronne polegają na protekcji elewacji przed zaciekami. Fasety umieszczone nad lub pod oknem zatrzymują ściekającą wodę. Dzięki temu na ścianach nie pozostają brzydkie plamy. Właściciel nie musi więc systematycznie odmalowywać zewnętrznej części budynku i dzięki temu oszczędza wiele pieniędzy.

Fasety elewacyjne jako element architektoniczny

Fasety elewacyjne jako element architektoniczny można umieszczać na przykład nad oknami, w formie elementu podparapetowego lub w roli atrakcyjnej podbitki dachowej. Ich aplikacja jest bardzo łatwym procesem, ponieważ produkt wykonany jest ze styropianu. Pragniemy jednak uprzedzić wszelkie pytania o jakość tychże komponentów. Wykonaliśmy je z najmocniejszej na rynku odmiany styropianu, który dodatkowo pokryliśmy tynkiem sztukatorskim. Składa się on z mieszanki żywicy oraz kruszywa kwarcowego. Tak przygotowane produkty są niezwykle trwałe i doskonale radzą sobie w każdych warunkach. Nie opierają się zarówno deszczowi i śniegowi, jak i promieniom słonecznym. W dodatku są odporne na wilgoć, pleśń, drobnoustroje, grzyby i mikrourazy. Przy tym wszystkim nasza sztukateria pozostaje bardzo lekka, co umożliwia samodzielną aplikację komponentów na elewacji. Do montażu potrzebny jest specjalny klej, dedykowany sztukaterii zewnętrznej. Oczywiście również znajdziecie go Państwo w naszym sklepie. Wszystkie potrzebne produkty mogą więc przyjść do Was w jednej paczce. Tym samym od razu będziecie mogli przystąpić do niezbędnych prac.

Podbitka dachowa ze styropianu ceny

Podbitka dachowa ze styropianu nie musi wiązać się z zapłatą wysokiej ceny. Wykonanie tego typu wykończenia dachu z elementów styropianowych, czyli faset elewacyjnych, to szansa na niedrogą inwestycję. Najtańsze produkty z tej grupy kosztują bowiem 35 złotych za metr bieżący. Łatwo więc możecie Państwo przeliczyć ile będziecie potrzebować materiału. Jeśli zaplanujesz odpowiednio inwestycję, nie obciąży znacznie domowego budżetu. Dodajmy, że fasety łatwo można dostosować do wyglądu elewacji pod względem kolorystycznym. Możecie Państwo malować je na dowolny kolor farbami elewacyjnymi. Jedyny warunek: nie mogą posiadać w swoim składzie rozpuszczalników. Serdecznie zachęcamy do zakupu naszych faset. To produkty wytworzone w oparciu o najnowsze technologie.