listwy przypodłogowe PCV cena

Listwy przypodłogowe PCV stanowią estetyczną i atrakcyjną cenowo alternatywę dla podobnych produktów, powstałych z innych tworzyw. To doskonałe rozwiązanie w przypadku nierównych podłoży. Komponenty te są bowiem bardzo elastyczne i łatwo dostosowują się do powierzchni z krzywiznami. Wiemy przecież doskonale, że w starym budownictwie nietrudno o nierówne ściany. Przypodłogówki z PCV sprawdzą się doskonale w takich warunkach i zapewnią świetne wykończenie podłogi na styku ze ścianą.

Wydawać by się mogło, że największa popularność profili z PCV już przeminęła, ale nadal jest to chętnie wybierany produkt. Klienci decydują się na niego głównie ze względu na wspomnianą elastyczność, ale również konkurencyjną cenę. To zdecydowanie wartościowa propozycja dla wszystkich osób z mniej zasobnym portfelem.

Listwy przypodłogowe PCV montaż

Listwy przypodłogowe PCV cechują się nieskomplikowanym montażem. By jednak prace przebiegły zgodnie z planem, niezbędne będzie użycie wiertarki. Dzięki temu narzędziu wywiercisz dziury w ścianach i umieścisz w nich kołki. Jest to działanie, po którym przymocujesz do ściany profil montażowy listwy. Na zamontowanym i przytwierdzonym profilu możesz założyć listwę, która powinna łatwo się z nim połączyć. Z kolei jeśli planujesz połączyć przy sobie dwie listwy, warto użyć do tego dedykowane łączniki.

Czym ciąć listwy przypodłogowe PCV

Klienci często pytają nas czym ciąć listwy przypodłogowe PCV. Do tego celu polecić możemy klasyczną piłę ręczną. Warto pomóc też sobie skrzynką uciosową, która umożliwia cięcie profili pod kątem 45 lub 90 stopni. Produkt ten zapewnia bezbłędne i estetyczne ucięcie listwy i sprawdzi się nawet w przypadku komponentów z drewna czy metalu. Warto więc zainwestować w zakup skrzyni i mieć ją zawsze w pogotowiu podczas domowych prac związanych z majsterkowaniem.

Białe listwy przypodłogowe PCV Cena

Białe listwy przypodłogowe PCV to jeden z chętnie wybieranych modeli, gdyż jego cena jest bardzo atrakcyjna. Choć dostępna na rynku oferta jest znacznie szersza. Bardzo dużą popularnością do dziś cieszą się produkty nawiązujące wyglądem do drewna. Dzieje się tak, ponieważ Polacy przywiązali się do drewnianych podłóg oraz paneli drewnianych. Listwy korespondujące z klasycznym drewnem są więc naturalnym wyborem i stylowym wykończeniem dolnej partii ścian.

Listwy z PCV to wdzięczny produkt do szybkiego upiększenia wnętrza i zapewnienia mu odpowiedniego wykończenia. Warto zaznaczyć, że produkty te chronią również ściany przed zabrudzeniami i pokrywają szczeliny dylatacyjne. Mogą też posłużyć jako maskownica do kabli. Jest to więc niezbędny element przy końcu prac remontowych.

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.