Listwy przypodłogowe drewniane białe

Listwy przypodłogowe drewniane białe stanowią stylowe  Listwy przypodłogowe drewniane białe wykończenie podłogi, zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i w budynkach użyteczności publicznej czy lokalach usługowych. Ich zalety tkwią przede wszystkim w estetycznym wyglądzie i praktyczności. Z jednej strony wyglądają po prostu świetnie i w zestawieniu z drewnianymi deskami lub panelami drewnopodobnymi stanowią spójną i elegancką całość. Z drugiej strony spełniają cały szereg pożytecznych funkcji - maskują szczeliny, które powstają między podłogą i ścianą, maskują kable, pomagają w mocowaniu wykładzin i przede wszystkim chronią dolną część ścian przed uszkodzeniami. Jak więc Państwo widzą, ich obecność w pomieszczeniu jest wręcz niezbędna.

Listwy przypodłogowe drewniane białe - dobre uzupełnienie dla stylowego wnętrza

Klienci chętnie sięgają po listwy przypodłogowe drewniane białe. Produkt ten świetnie nadaje się do pomieszczeń utrzymanych w określonym stylu. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście styl angielski, który od zawsze wyróżniał się sympatią do białych mebli oraz tak zwaną angielską boazerią w białej barwie. Drewniane listwy przypodłogowe w kolorze białym będą idealnym uzupełnieniem angielskiego wnętrza i atrakcyjnym wykończeniem.

Białe przypodłogówki doskonale nadają się również do wnętrz utrzymanych w stylu skandynawskim i prowansalskim. Oba te kierunki w architekturze wnętrz lubią jasne barwy, dlatego wybór białych listw przypodłogowych z drewna będzie doskonałym dopełnieniem całości. Szczególnie polecamy je w przypadku stylu skandynawskiego, wyróżniającego się eleganckim minimalizmem, którego wizytówką są jasne farby i jasne meble.

Listwy drewniane przypodłogowe - szereg zalet dla domu

Bardzo ważnym aspektem w urządzaniu wnętrza jest właściwe ułożenie podłogi, ale nie mniej ważną sprawą jest jej wykończenie i tutaj kluczową rolę odgrywają listwy drewniane przypodłogowe. Produkty z tej linii cieszą się zainteresowaniem klientów, ponieważ stanowią harmonijną kompozycję z drewnianymi podłogami i panelami, a te możemy spotkać w polskich domach najczęściej. Tak dobrane elementy podłogowe będą cieszyć Twoje oko i zachwycać swoją estetyką znajomych, gości i sąsiadów. Wprowadzą do domu atmosferę przytulności, a przy okazji się przy nich zbytnio nie napracujesz, bo są łatwe w utrzymaniu czystości.

Drewniane listwy przypodłogowe - jak je montować?

Jak montować drewniane listwy przypodłogowe? Proces ten może odbyć się na kilka sposobów - za pomocą kleju montażowego, kołków lub klipsów montażowych. W przypadku kleju wystarczy położyć dwie warstwy tego tworzywa na wewnętrzną część listwy czyli tą, która będzie przylegała do ściany. W przypadku kołków należy wywiercić otwory w listwie dopasowanej i przyłożonej do ściany. Gdy poczujemy, że wiertło dotyka ściany, należy przerwać wiercenie, odłożyć listwę i kontynuować wiercenie dziur na kołki na samej ścianie. Po tym całość można przykręcić do ściany. Odległości między otworami powinny wynosić ok. 50 centymetrów.

Listwy podłogowe drewniane cena

Listwy podłogowe drewniane warte są swojej ceny. To nie podlega wątpliwości. Koszt za metr bieżący produktu zależny jest od rodzaju listwy i drewna, z jakiego została wykonana. Listwy drewniane wytwarza się z takich odmian, jak: jesion, akacja, dąb, buk czy brzoza. Obecnie w Polsce coraz częściej można też spotkać egzotyczne odmiany drewna, takie jak: badi lub bambus. Produkty z odległych zakątków globu są jednak znacznie droższe niż europejskie odpowiedniki.

Listwy przypodłogowe drewniane z miejscem na kable

Jak już wspominaliśmy na początku, profile z drewna mogą odgrywać rolę maskownicy dla przewodów, dlatego szczególnie polecamy jako zakup listwy przypodłogowe drewniane z miejscem na kable. W ich wewnętrznej części znajdują się specjalne rowki, przez które można poprowadzić przewody RTV i AGD. To niezwykle wygodne i ładnie wyglądające, ale również bezpieczne rozwiązanie w przypadku, gdy w domu znajdują się zwierzęta lub dzieci.

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.