Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej

Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej to jedna z wielu odmian listew, które znajdziecie Państwo w ofercie sklepu Decorbook. LISTWY PRZYPODŁOGOWE ZE STALI NIERDZEWNEJ CENASpośród innych produktów wyróżnia je wyrazisty charakter, nowoczesny wygląd i dobre parametry użytkowe. Przede wszystkim są odporne na wilgoć i mechaniczne uszkodzenia. Ponadto świetnie wyglądają w pomieszczeniach, w których znajduje się wiele elementów o metalicznych odcieniach lub w miejscach użyteczności publicznej. Produkty te zdobywają coraz więcej fanów, a w naszej ofercie znajdują się wzory o odmiennej wielkości i charakterystyce. Jesteśmy więc przekonani, że na pewno wybierzecie Państwo dla siebie wzór, który idealnie uzupełni Waszą prywatną przestrzeń.

Listwy ze stali nierdzewnej to również doskonałe rozwiązanie dla obiektów biurowych, ponieważ dzięki swojemu wyglądowi nadadzą pomieszczeniom wyjątkowego i nowoczesnego charakteru. Chętnie sięgają po nie również właściciele restauracji czy hoteli. Listwy tego typu to opcja dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu na dbanie o czystość, ponieważ są wysoce odporne na zabrudzenia. Sprawdzą się też w miejscach, w których produkt jest narażony na ciągły kontakt z zanieczyszczeniami. Stąd wysokie zainteresowanie tym rodzajem listw wśród osób prowadzących hotele i lokale gastronomiczne oraz firm funkcjonujących w biurowcach.

Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej cena

Można pokusić się o stwierdzenie, że listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej są warte każdej ceny. To produkt wykonany z pełną precyzją, bardzo starannie i pieczołowicie. Dodatkowym atutem jest to, że jego montaż jest niezwykle prosty i nie wymaga ingerencji fachowca. Wystarczy nam nasza listwa ze stali, listwa PCV, kołki montażowe i taśma dwustronna montażowa. W przypadku konieczności przycięcia listwy potrzebna nam będzie także piłka do cięcia metalu. Za pomocą kołków rozporowych przytwierdzamy listwę PCV do ściany, która zaizoluje dodatkowo nasze przewody. Następnie przyklejamy na nią taśmę montażową dwustronną, na której umieszczamy nasze nierdzewne, stalowe przypodłogówki. Całość prezentuje się niezwykle futurystycznie i pasuje zarówno do biurowców, jak i nowoczesnych mieszkań, a także wszystkich rodzajów podłogi w płytkach i paneli.

Listwy ze stali nierdzewnej do glazury

Klienci często pytają nas o przypasowanie listew ze stali nierdzewnej do glazury. To bardzo korzystne wizualnie oraz funkcjonalnie połączenie, które regularnie stosuje się we wnętrzach różnego typu. Najczęściej możemy je jednak spotkać w kuchniach i łazienkach. Płytki glazurowe dobrze znoszą bowiem kontakt z wodą, stąd ich częste umieszczanie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności i zwiększonym kontakcie z tą cieczą. Z kolei stalowe listwy świetnie komponują się z płytkami i również są odporne na działanie H2O i wilgoci.

Listwy wykończeniowe ze stali nierdzewnej

Listwy wykończeniowe ze stali nierdzewnej to idealna propozycja dla wszystkich osób, które wnętrze swojego domu pragną uczynić niepowtarzalnym i nowoczesnym. Produkt ten zapewnia doskonały design i wystrój. Zakup ten jest również gwarancją długoletniej eksploatacji. Jak wiadomo, stal jest niezwykle odporna na odkształcenia i wygięcia. Dzięki zastosowaniu takich listew będziemy mieli więc pewność, że będą wytrzymałe. Szczególnie ważne jest to w przypadku miejsc, gdzie ściany i listwy są narażone na częsty kontakt z butami lub urządzeniami do czyszczenia. Dlatego z pełną świadomością możemy Państwu zarekomendować listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej.

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.