Listwy przypodłogowe aluminiowe i inox

Listwy przypodłogowe aluminiowe do płytek i inox to niezwykle  Listwy przypodłogowe aluminiowe do płyteknowoczesny sposób wykończenia ściany i podłogi. Produkty z tej grupy cechują się nienagannym i futurystycznym wyglądem, który wprowadza do wnętrza nutę ekstrawagancji. Ponadto listwy te posiadają szereg wartościowych funkcjonalności. Zapobiegają uszkodzeniom mechanicznym, w miejscu, gdzie ściana styka się z podłogą. Ukrywają szczeliny dylatacyjne. Można je również wykorzystać jako maskownice do kabli RTV i AGD. Ich kolejną, niewątpliwą zaletą, jest odporność na wilgoć, dlatego sprawdzą się również w wilgotnych pomieszczeniach. Są także “przyjazne” dla każdego, kto szczególną uwagę przywiązuje do czystości w swoim domu, gdyż nie brudzą się zbyt szybko.

Listwy przypodłogowe aluminiowe do płytek

Listwy przypodłogowe aluminiowe do płytek to niezwykle atrakcyjne wizualnie rozwiązanie dla oka. Ceramikę najczęściej spotkać można w łazienkach, dlatego warto zestawić ją z profilami z aluminium lub inox. Jesteśmy przekonani, że wszyscy goście pozazdroszczą Państwu tak pięknego wykończenia i zapragną zastosować takie rozwiązanie również u siebie.

Warto zauważyć, że w naszym sklepie znajdują się różne odmiany listew skategoryzowanych jako "aluminiowe i inox". Z jednej strony oferujemy produkty wykonane w całości z jednego tworzywa, czyli aluminium. Są one odpowiednio ukształtowane i zabezpieczone przed działaniem korozji. Jednak w naszym magazynie posiadamy również produkty z tworzywa sztucznego - poliuretanu, których powłoka imituje wygląd aluminium lub inox. Te komponenty również są całkowicie odporne na działanie wilgoci i doskonale sprawdzą się w każdym typie pomieszczenia.

Aluminiowe listwy przypodłogowe opinie

Aluminiowe listwy przypodłogowe mają opinie listew, które są niezwykle proste w montażu. Wyróżniamy dwa sposoby ich aplikacji na ścianie, w zależności od modelu listwy i producenta. W pierwszym przypadku wystarczy zaopatrzyć się w piłkę do cięcia metalu i taśmę dwustronną montażową. W zestawie z listwami przypodłogowymi aluminiowymi powinny być także kołki do mocowania i listwa PCV, która zabezpiecza przewody. Po zamocowaniu listwy PCV, na taśmę montażową dwustronną, przyklejamy listwy przypodłogowe. Zrobione przez nas listwy pasują zarówno do paneli, jak i gresu, który ostatnio stał się bardzo modny. Takiego rozwiązania na pewno pozazdroszczą nam nasi znajomi. Wykończenie ściany przy pomocy listw przypodłogowych aluminiowych będzie bardzo pasowało do naszego mieszkania, a nieco klasycznemu wnętrzu nada eklektycznego charakteru.

Drugi sposób montażu, dedykowany wszystkim modelom listew, jakie posiadamy w ofercie, polega na aplikacji na klej. Wystarczy przymocować listwę do ściany specjalnym spoiwem, które również możecie Państwo nabyć w naszym sklepie. Wystarczy, że na stronie produktu zjedziecie kursorem w dół, by pojawiła się sekcja "produkty powiązane", gdzie wyświetli się Wam polecany klej. Montaż sztukaterii wcale nie musi być skomplikowany!

Listwy przypodłogowe srebrne

Listwy przypodłogowe srebrne oraz w odcieniu złotym dostępne w Decorbook, to produkty najwyższej jakości. Jeśli zależy Państwu na nabyciu komponentów, które służyć Wam będą przez długie lata, polecamy naszą ofertę. Oprócz profili przypodłogowych, znajdziecie tu również duży wybór akcesoriów towarzyszących. Mamy tu na myśli narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, łączniki oraz zakończenia listew.

W razie pytań o te lub inne produkty, zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Jego pracownicy czekają, by doradzić Państwu i podpowiedzieć w zakresie wyboru sztukaterii. Z chęcią udzielą również informacji na temat specyfikacji sprzedawanych przez nas komponentów. Pracujemy od poniedziałku do soboty. Można do nas dzwonić lub pisać. W dni powszednie jesteśmy dostępni od godziny 8:00 do 18:00, natomiast w soboty od 9:00 do 14:00.