Listwy przypodłogowe poliuretanowe cena

Listwy przypodłogowe poliuretanowe oferowanie w naszym Listwy przypodłogowe poliuretanowe cenasklepie Decorbook.pl komponenty w atrakcyjnej cenie, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością i świetną prezencją. To doskonałe rozwiązanie, by stylowo wykończyć podłogę i nadać wnętrzu ekskluzywny charakter. W naszej ofercie mamy wiele rodzajów i modeli tego produktu. Jesteśmy więc przekonani, że wybierzecie Państwo coś idealnie dopasowanego do Waszego gustu.

Poliuretanowe listwy przypodłogowe świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności, a dodatkowo dobrze będą znosić czyszczenie na mokro. W przypadku ewentualnych uszkodzeń łatwo uzupełnić ich ubytki – wystarczy użyć do tego celu kleju do sztukaterii i pokryć całość farbą. Listwy tego typu szczególnie polecamy osobom ceniącym sobie nieszablonowe rozwiązania. Warto dodać, że listwy przypodłogowe z poliuretanu są również bardzo sprężyste, dzięki czemu sprawdzą się w pomieszczeniach z łukami i krzywiznami.

Listwy przypodłogowe poliuretanowe montaż cena

Listwy przypodłogowe poliuretanowe cena - produkty wykonane z poliuretanu są atrakcyjne cenowo, a przy tym cechują się bardzo długą żywotnością oraz łatwością w montażu. Jest to więc inwestycja na lata, którą cenią sobie tysiące zadowolonych klientów. Najtańszy model listwy dostępny jest już za 4,92 złote brutto za metr bieżący. Zauważamy, że sprzedaż listw z poliuretanu nie słabnie z biegiem lat, a wręcz przeciwnie!  Nie ma się czemu dziwić - jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla wnętrza.

Dlaczego listwy poliuretanowe przypodłogowe są tak chętnie wybierane? Jak już wspominaliśmy, świetnie wykańczają podłogę pod względem estetycznym, mają atrakcyjną cenę, jak również łatwo utrzymać ich czystość. Niosą one jednak ze sobą także szereg funkcjonalnych cech. Dzięki nim ukryjesz szczeliny pomiędzy ścianą a podłogą, które są niezbędne, by posadzka nie napuchła i by mogła odpowiednio "pracować". Ponadto chronią ściany przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Można pod nimi schować też kable RTV i AGD, które często przechodzą przez cały pokój i psują jego wystrój.

Listwy przypodłogowe białe poliuretanowe

Listwy przypodłogowe białe poliuretanowe dzięki technologii wykonania mogą być malowane na dowolny kolor. Fabrycznie wytwarza się je w odcieniu mlecznej bieli i w takiej formie również świetnie prezentują się w pomieszczeniach różnego typu. Najlepiej wyglądają we wnętrzach zaaranżowanych na styl prowansalski lub styl angielski lub po prostu w lokalach z nowoczesnym designem. Można je jednak bez problemu przemalować. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na szybkie i skuteczne dostosowanie listw do kolorystyki wnętrza. To bardzo ważna informacja dla osób, które lubią często zmieniać barwy swoich ścian i aranżację pomieszczeń.

Listwy przypodłogowe poliuretanowe czym malować - do malowania listw przypodłogowych wystarczą zwykłe farby do wnętrz. Jest jednak jeden warunek: nie mogą one zawierać w swoim składzie rozpuszczalników, bowiem te dodatki mogą spowodować uszkodzenie powierzchni listwy. "Delikatne" farby nadają się do tego celu idealnie i dzięki nim zmiana koloru produktu przebiegnie szybko i sprawnie. Co ważne, nie pochłonie ona wiele kosztów i nie będzie wymagała pomocy ze strony fachowców. Jest to więc oszczędność pieniędzy i czasu.

Listwy przypodłogowe poliuretanowe czy MDF

Wielu klientów zadaje sobie pytanie o wybór właściwych profili: Listwy przypodłogowe poliuretanowe czy MDF ? Tak naprawdę wszystko zależy od naszych preferencji, ale też przeznaczenia. Pod względem wyglądu i estetyki zarówno listwy poliuretanowe, jak i MDF prezentują się bardzo atrakcyjnie i nadają się do każdego rodzaju wnętrz. Jednak pod względem przeznaczenia, profile z poliuretanu rekomendujemy przede wszystkim do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Produkty te są bowiem odporne na wodę, wilgoć, pleśń, grzyby czy drobnoustroje. Można je więc śmiało montować w kuchniach czy łazienkach. Dodatkowo polecamy aplikację listw przypodłogowych poliuretanowych w takich pomieszczeniach, jak korytarze czy przedpokoje. Są one niezwykle wytrzymałe i doskonale sprawdzą się w trudnych warunkach.